Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
D

Dersimli

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun en son ablasi falan vuruliyordi o kısımda biryerle de bitiyordu guncellendimi ?

G

Gaffaraga2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Badik'ten sonra en sevdiğim oyunlardan birisi, tavsiye edilir.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun guncellenmemos ayni bitirdiğim yerde kaliyo
0.7 güncellemesini bitirdiğini düşünüyorum. 0.8de ablasının vurulduktan sonraki hikayesi olmasi lazim. henüz bende oynamadım yeni sürümü.

Moderatörün son düzenlenenleri:
A

alonso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son sürüm mü şuan indirilebilir hali?

Ablasının vurulduktan sonrasının devamı mı yani

A

alonso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eski sürümün save dosyasını yenisine atıp devam edebilirim değil mi pc için bir sorun olmaz?

A

alonso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben yeni sürümü indirdiğim halde eski savemden devam edebiliyorum tabi önceki sürümün sonunda sonra devam eder mi bilmiyorum bakmam lazım

A

alonso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben yeni sürümü indirdiğim halde eski savemden devam edebiliyorum tabi önceki sürümün sonunda sonra devam eder mi bilmiyorum bakmam lazım
Arkadaşlar yeni bilgi devam ediyor bende yeni sürümde hiç sıkıntısız yani ablasının vurulmasından sonrası geliyor ama bende oldu diye sizde olmayabilir net bir şey söylemem mümkün değil .

Not: oyunun 0.70 sürümünde bitiş ekranında kaldıysanız yeni sürümü yüklediğinizde en son kaldığınız yerden biraz ya da biraz daha fazla öncesinde kayıt ettiğiniz noktadan ilerleyin

G

GanymedeW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynanış süresi kaç saat? 5 6 saat oynadım en az fakat hala 2 3 kız dışında diğer kızlar ile ilişki yaşamadım.

G

GanymedeW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ablamızın vurulduğu yere kadar geldim fakat hala ne lisa ile ne jade ile ilişkiye giremedim normal seçimlerde bulundum. Sebebi nedir acaba özel seçimler mi yapmak gerekiyor rehberi falan varmıdır acaba oyunun?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Üst Alt