Because I Love Her Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Because I Love Her Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapay zeka etiketli bir oyunu oynamaya başladığında, bu tarz bir durumla karşılaşabileceğini bilerek oynaman gerekir. Türkçeye uymayan ve mantıksız cümleler olması çok doğal. Sonuçta insan eliyle değil, yapay zekanın çevirisi ile hazırlanıyor.
Haklısınız, fakat bunlar bile düzeltiliyor. Mesela Red Dead Redemption 2'yi makine çevirdi. İlk çevirisi berbattı ve düzeltildi. Belki farklı olabilir ama bu oyunun %95'i anlamsız cümleler içeriyor. Bazı yerleri bozuk olsa ya da %5'i falan bozuk olsa kabullenebilirdim. Benden sonra indirecek arkadaşlara yardımcı olur umarım.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme ne zaman gelir bu oyunun

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Evet güncelemme olarakta denedim silip sadece 2yi yükleyipte
Daha detaylı anlatırmısınız şimdi 2. oyuna nasıl geçmiyor Oyunu kuramıyormusunuz veya kurup çalıştırdığınız da oyun açılmıyor ve atıyormu.

G

gogola

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Bölümün bittiği sahneye kadar oynayabiliyorum yine .

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam 1. bölüm bitince 2 ye nası geççez

C

caaspeeer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz oynadım ama çeviriden hiçbir şey anlaşılmıyor. Oynayacak olan arkadaşların bilgisi olsun. Daha iyi çeviri varsa bilen söyleyebilir mi?

C

caaspeeer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceki bölümlere çeviri düzenlemesi yapıldı mı ?

Üst Alt