Bad Hero Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Bad Hero Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
2.3.4p
P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bilgisayarımı sıfırlayacağım için save dosyalarını kopyalamıştım ama algılamıyor neden acaba bas heroya girdim eski saveler yokmuş gibi gösteriyor baştan başlatıyor

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
bilgisayarımı sıfırlayacağım için save dosyalarını kopyalamıştım ama algılamıyor neden acaba bas heroya girdim eski saveler yokmuş gibi gösteriyor baştan başlatıyor
Dosyaları tekrar doğru yere attığınızdan emin misiniz? Normalde görmesi gerekiyor dosyaları.

H

hapistro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Noel şeyinde mayle birlikte olunabiliyor mu

Zelphium

Zelphium

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanlış anlamayin ama bu oyunun nesini sevdiniz agalar

Z

Zwicker1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sahibi patreon hesabında 1.7.4 güncelleme getirmiş oyuna 23 nisanda acaba siz ne zaman güncellersiniz?

M

Mustafa4242

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni surum guncellemesi ne zaman yapilacak

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu Rusça oynamıştım keyifliydi ama Türkçe ve özellikle AOÇ ekibinin çevrisi ile oynamak daha çok zevkli olacaktır diye düşünüyorum. Teşekkürler adult oyunlarının en iyi sayfası ve ekibi.

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
betadan tahmini ne zaman cikar arkadaşlar

E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linkleri hiç biri açılmıyor