Bad Hero Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Bad Hero Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
2.3.4p
E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme neden bu kdr kısa ben mi yanlış bir şey yaptım adadan sarışını da aldık giderken bitti oyun

C

cece83

Güncelleme Abonesi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
İyi geceler oyunu indirdim kurdum oyuna giriyorum ismimi yazıyorum 2 saniye geçiyor oyundan atıyor yardım edebilir misiniz android telfona indirdim

S

Silinen üye 28892

İyi geceler oyunu indirdim kurdum oyuna giriyorum ismimi yazıyorum 2 saniye geçiyor oyundan atıyor yardım edebilir misiniz android telfona indirdim
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

FatihEyicil

FatihEyicil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
Yeni güncelleme neden çok kısa

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyundan atiyo neden mobile indirdim
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa eğer Discord sunucumuzdaki #kayıt-dosyalarınız kanalını kullanabilirsiniz.

kullanıcı13

kullanıcı13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme gelicek mi oyun geliştirilmesi bitti mi ?

W

WildDesigner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncellemenin windows versiyonunda, oyun kaydedilmiyor, her denemede hata veriyor. yardımcı olabilir misiniz?
Not: oyunu defalarca kaldırıp yeniden kurdum fakat bir çözüme ulaşamadım.

M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun süper daha iyi hikayesi olan oyunlar mevcut forumda ancak bu oyunu oynamak ayrı bir keyif veriyor herkese tavsiye ederim hala başlamayıp düşünen varsa

E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son 2.0.4 sürümünü oynadım hangi bölümü indirim

Arabesk

Arabesk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun Hemen bitiyor animasyon tekrari bölümünde gösterilen sahnelerin sadece 2 3 tanesi geçiyor ardından bitiyor oyun.

Üst Alt