Apocalust Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Apocalust Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.06
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bitirdim milfler gayet iyi ve sahne az ve sahneler gayet iyi ama yinede bana göre vasat kaldı biraz. bir olmamışlık hissi aldım bu oyunda nedense yapmacıklık vardı . yinede idare eder milflerin hatrına

N

NotEmre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun bozuk , linkleri ve oyunu güncelleyebilir misiniz

S

Supercilious

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bi seçimden sonra hata alıyorum düzeltebilirseniz sevinirim.

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda cok hata var sürekli aynı yerlerde atıyor düzeltirmisiniz

SaigoNoKen

SaigoNoKen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hatalar devam etmektedir part 1 de tenis sahasıında son sürümde garajda başka hatalar varmı raslamadım daha güncellenirse bilgilendirme olursa makbule geçer Emeginize saglık :)

J

joker52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
garajda evelyn'e sarılma kısmında seçimden bir süre kadar sonra hata yiyorum ne zaman düzelir yada bir çaresi var mı

Goshawk

Goshawk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende aynı hatayı alıyorum ne zaman düzeltilir acaba

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Aynı hata var ve menü tuşları olmadığı için atla diyemiyorum sadece kapat seçeneği var ilerlenmiyor

N

NotEmre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda hatalar var oyun devam etmiyor ve atla butonuda yok bu sorun oyunun ilk bölümünde ve son bölümde arabanin önünde geçen sahneden sonra kadının üzerine bosaldiktan sonra oyundan atıyor bu sorunu bildirdim ama düzeltilmedi henüz

Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aynen bendede var garajda hata veriyor sadece kapat dümesi var atlama yok

K

Karadumann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk bölüm den de ikinci bölümden de başlasam bölüm sonunda hata veriyor yoksay butonu yok kapata basiyorum oyundan çıkıyor başka aynı sorunu yaşayan var mı

Üst Alt