Annie's School Days Türkçe Yapay Zeka - 0.7 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Annie's School Days Türkçe Yapay Zeka - 0.7

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Bu oyunda, neyse ki bir kızın okulunda iş bulan kötü saç çizgisine sahip kötü bir adam olarak oynuyorsunuz. MC okulun yeni başkanı olduğu için, yetkisini kızları yozlaştırmak ve okulu haremine dönüştürmek için kullanmaya çalışıyor... Her kızın utanç, boyun eğme ve şehvet gibi istatistikleri vardır. Yani seçimlerinize tepkileri ona göre belirlenir. Yaramaz bir kız öğrenciye şaplak atmayı hayal ettiyseniz, bu oyun tam size göre.
Paylaşılan Tarih: 08.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.7
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.76 GB
Oyun Boyutu APK: 797 MB

Oyun Konuları
3dcg, Male Protagonist, Bdsm, Corruption, Creampie, Exhibitionism, Grooping, Handjob, Humiliation, Lesbian, Ntr, Oral sex, School setting, Spanking, Vaginal sex, Voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Annie's School Days oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

268241_ca2face.jpg 268242_kd1.jpg 268243_m_shower2.jpg 268244_no2.jpg 344897_crowd.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Arioch

Arioch

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
3$
İngilizcesini oynamıştım az bişey pek sarmamıştı :(

Rudeboy

Rudeboy

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Nice, Bakılır

M

Misafir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben birşey merak ettim yapay zekayla çevrilmiş oyunlarda çeviriler anlaşılıyormu? Yani demek istediğim mesela bazı yapay zekalar yanlış çeviriyor da

Rudeboy

Rudeboy

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Ben birşey merak ettim yapay zekayla çevrilmiş oyunlarda çeviriler anlaşılıyormu? Yani demek istediğim mesela bazı yapay zekalar yanlış çeviriyor da
Tamamen anlamlı olmuyor ama o yerleri anlıyorsun

S

Suprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye ön planda olan oyunları seviyorsanız pek size göre değil yok sadece cinsellik içinse oynanır

P

PARZIVAL65

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Arkadaşlar bu oyunun tam çözümünü bilen var mı

F

feeg245

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun uzun zamandır oynadim biraz gereksiz uzun ve oyun da bug var beli bi süre sonra otamatik oyun bitiyor hiç kimseye kızdırmadim halde malesef ve görevler türkce deyil

16258173878

16258173878

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir süreden sonra her şey için güncelleme gerektirir diyor bunun sorununu nasıl yapacağım

Üst Alt