Annie's School Days Türkçe Yapay Zeka - 0.7 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Annie's School Days Türkçe Yapay Zeka - 0.7

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Stogx

Stogx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynamaya değer oyunlar#17

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
NTR varmı yokmu varsa engelleyebiliyor muyuz.. çünkü paylaşımı sevmiyorum

G

Gorsanaq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna en son ne zaman güncelleme geldi.

serkankya21

serkankya21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynanış rehberi yok mu geçemiyorum bir türlü

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İpuçları bölümünde Debby'i tekrar ziyaret edeceğim falan diyor ama bütün gün ziyaret etmeme rağmen aynı şeyler tekrarlanıyor öğretmenler odasında da aynı, konuşma bölümünde yeni şeyler gelmiyor nasıl geçicem bilen var mı?

Joker25

Joker25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyundan ses yokmu acaba ? :) (Güncelleme ile alakalı)

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
İpuçları bölümünde Debby'i tekrar ziyaret edeceğim falan diyor ama bütün gün ziyaret etmeme rağmen aynı şeyler tekrarlanıyor öğretmenler odasında da aynı, konuşma bölümünde yeni şeyler gelmiyor nasıl geçicem bilen var mı?
Discord sunucumuza katılarak yardım alabilirsiniz.

U

umutcan0611

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
erişim ayı ne zaman admin teşşekürler

E

emin1313

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bana çok karışık geldi ya, görev veriyor lakin görevi nereden tamamlayabileceğini söylemiyor, misal diyor ki Vannesanın sırtı ağırıyor masaj yapmayı öğren masaj yap, tamamda kardeş nereden bulacağım bir söylesen yardımcı bile olmuyor şerefsiz. Bu ara bu yorumum oyunun kendisine çeviri için ellerinize sağlık, sayenizde oyunun hikayesini bir tık daha iyi anlıyorum.

byzahey37

byzahey37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bana çok karışık geldi ya, görev veriyor lakin görevi nereden tamamlayabileceğini söylemiyor, misal diyor ki Vannesanın sırtı ağırıyor masaj yapmayı öğren masaj yap, tamamda kardeş nereden bulacağım bir söylesen yardımcı bile olmuyor şerefsiz. Bu ara bu yorumum oyunun kendisine çeviri için ellerinize sağlık, sayenizde oyunun hikayesini bir tık daha iyi anlıyorum.
Reis genelde öyle şeyleri Öğretmenler Odasında öğreniyorsun Matematik falanda dahil öğrenmek için oraya git.

Üst Alt