Angelica's Temptation: From the Beginning Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Angelica's Temptation: From the Beginning Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3.1P
Jojomong

Jojomong

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakter kadın geçmişteki seçimleriniz geleceği etkiliyor. hikaye ve görüntü çok güzel tamamen türkçe olmasını ve devamını gelmesini isterim.

E

errandyou

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anna exciting AFFECTİON Gelse ne güzle olur
ben o oyunu indirdim bir çeviri de buldum ama bi türlü oyuna çeviriyi entegre edemedim.. Hiç bir türlü beceremedim. Bir de o oyunu bi türlü oynayamadım çok karışık oyun arayüzü çok yetersiz mini mapde minyatür olarak geziyorsun ne yapacağın belli değil kaydetmek sıkıntı vb. vb. bu oyun tarzından dolayı böyle galiba

Simurq

Simurq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Baya iyidi NTR sevenlerin bayılacagı kesin animasyonları çok güzel çeviri için teşekkürler

S

sebo_013

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Klasör halinde cıktı oyunu bulamıyorum şimdide yardım edin

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun hikayesi çok karmaşık.. Hmmm. Psikiyatra gidiyor başlıyor geçmişi anlatmaya. Geçmişi anlatırken bazı yerlerde hikayeden kopuyorsun. Kahramanımız kendisi sanki belediyede çalışıyor gibi herkese hizmet veriyor.. Diyaloglar üzerinde titreyenler için iyi bir oyun

deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
erişiminiz yok diyor good girl gone bad dada bunu dedi neden diyor bi yasağım filanmı var ?

Üst Alt