Acting Lessons Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Acting Lessons Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.2
gebertirix

gebertirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkinci bitirişim çok iyi.

R

Rez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4404

GENEL BAKIŞ

Hikaye senin merkezinde geçiyor. Kripto para ticareti geçmişi olan orta yaşlı bir adamın, Megan adında hayatını değiştiren o kişi ile nasıl tanıştığınızı anlatıyor. Megan, umutsuz durumda olan ve yardıma ihtiyacı olan genç bir aktris. Talihini döndürmesi konusunda ona en ihtiyaç duyduğu zamanda yardımcı olacak mısın? Onun kalbini kazanabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 17.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.82 GB
Oyun Boyutu APK: 1.07 GB

Oyun Konuları
3dcg, Anal sex, Animated, Big ass, Big tits, Cheating, Creampie, Exhibitionism, Footjob, Group sex, Handjob, Humor, Male protagonist, Masturbation, Mobile game, Multiple endings, Oral sex, Romance, Teasing, Titfuck, Vaginal sex, graphic violence

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Acting Lessons oyununu çalıştırın.
Ulan admin bu yapılır mı be . Şerefsizim ağlamamak için zor duruyorum. O hemşireyle ilişki yapmayı aklıma sokan kimse o fanteziyi aklıma sokan kimse neyse 7 ceddine sovsem hiçbir şey ifade etmiyor (oyun sonu Megan ölmesi ile bitti böyle hayatı )

R

Rez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin
Ekli dosyayı görüntüle 4404

GENEL BAKIŞ

Hikaye senin merkezinde geçiyor. Kripto para ticareti geçmişi olan orta yaşlı bir adamın, Megan adında hayatını değiştiren o kişi ile nasıl tanıştığınızı anlatıyor. Megan, umutsuz durumda olan ve yardıma ihtiyacı olan genç bir aktris. Talihini döndürmesi konusunda ona en ihtiyaç duyduğu zamanda yardımcı olacak mısın? Onun kalbini kazanabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 17.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.82 GB
Oyun Boyutu APK: 1.07 GB

Oyun Konuları
3dcg, Anal sex, Animated, Big ass, Big tits, Cheating, Creampie, Exhibitionism, Footjob, Group sex, Handjob, Humor, Male protagonist, Masturbation, Mobile game, Multiple endings, Oral sex, Romance, Teasing, Titfuck, Vaginal sex, graphic violence

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Acting Lessons oyununu çalıştırın.
Yeter ya benim hem Melissa hemde meganla olduğun bir son yok mu istemiyorum hemsire . Ulan hayatımda aşk filmlerinden nefret ederim ama bu oyun harbi beni etkiledi 2 kez bitirdim su aptal hemşire yine içine ediyor

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hala pc için açılmadı 5 gün içinde açılacak dnemişti bir sıkıntımı oldu hocam

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki oyunda tüm galerinin kilitli olması ful save nerden bulabilirim tüm galerilerimn açık olduğu

B

biyomathic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundaki tüm alternatif sonları sıralayacak var mı? Rena ile çocuk yapabiliyorsun falan yazanlar olmuş öyle şeyler nasıl oluyor yahu?

TheDevil01

TheDevil01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rena sonu nasıl oluyo beni hep reddetiyor

A

alexthesouza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
megan ve melissanin olmedigi bir son var mi ikiside yasadigi