Acting Lessons Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Acting Lessons Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.2
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyunu tüm sonlarıyla 5 saatte aralıksız bitirdim. Bu nasıl hikaye ya muhteşemdi. Bu oyunu baya hafife almışım. Hikaye olarak DIK'i tokatlar çok ciddiyim. Adult oyunda hüzünleneceğim aklıma gelmezdi be. Ha bu arada Melissa > Jill kardeşim.

C

creed4701

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda cinsellik ve erotizm çok az(seçimlere bağlı da olabilir ben tek kişi üzerinden yürüdüm) ama hikayesi o kadar sarıyor ki bı an akıcı bir roman okuduğunuzu hissediyorsunuz. Muhteşemdi hiç sıkılmadan bitirdim. Kesinlikle tavsiye ederim.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyunda cinsellik ve erotizm çok az(seçimlere bağlı da olabilir ben tek kişi üzerinden yürüdüm) ama hikayesi o kadar sarıyor ki bı an akıcı bir roman okuduğunuzu hissediyorsunuz. Muhteşemdi hiç sıkılmadan bitirdim. Kesinlikle tavsiye ederim.
Liam bile tek başına yeter be bu nasıl kardeşliktir be. :D

V

Valentinus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam cidden son derece efsane bir oyundu. Konusu randerler vs cidden çok sarıyor tavsiye ederim. Ayrıca sonuna doğru hedeflerini ağlayarak yaptırdı be hocam 10/10

J

JeglikerFitte

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ben de oyunun orjinali steam üzerinde mevcut Türkçe yamayı orjinal oyun üzerine atma şansım var mı ? ...Yardım edebilir misiniz rica etsem ?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Merhaba ben de oyunun orjinali steam üzerinde mevcut Türkçe yamayı orjinal oyun üzerine atma şansım var mı ? ...Yardım edebilir misiniz rica etsem
Oyun zaten sitemizde Türkçe hiç bu işlere girmeyip oyunu buradan oynayabilirsiniz ve sorduğunuz sorunun cevabıysa hayır öyle bir şansınız bulunmamakta.

C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkisinin de ölmediği bir senaryo var mı ona göre yeniden oynicam

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu en kötü sonda bitirdim sanırım. yine de etkileyici bir deneyimdi. harem oyunu kafasıyla oynarsanız cidden kötü bitiyor.

thirtyone

thirtyone

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
Kafayı yicem bi adult oyunda bu nasıl mükemmel bi hikayedir. drpinkcake harbiden adult oyun piyasasinin nirvanasi. Bence oyun hikaye olarak badik ten daha iyi. En kötü sonla bitirdim büyük ihtimal ama en kötü son trajik olarak daha etkili bi hikaye deneyimi birakti. Bi adult oyun için uzun uzun inceleme yazicagim hiç aklıma gelmezdi.

Üst Alt