Acting Lessons Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Acting Lessons Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.2
C

COSQUN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gallerinin tum sahnelerini nasil açarız ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunda mod olmadığı için sadece kayıt dosyası yükleyerek açabilirsiniz.

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
Liam kardeşim benim, senin gibi dostlar zor bulunuyor şu siktiğimin devrinde. Senin o kel kafanın hatrına iki mısra karalamak istedim

Liseli kızlara hasta.
İnleyerek atar 2 posta.
Am gördü mü götü başı dağıtır,
Memintoları eller; piliçleri bağırtır.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Büyük hayal kırıklığına uğradım. DIk oynadıktan sonra bu oyun çöp resmen. Hikayesi acayip kötü sahneler vasat bu ne kardeşim. Sen DIK gibi bir efsaneyi nasıl yapmayı başardın resmen çağ atlamış adam. Bu oyunu da kara listeme aldım. Kesinlikle DIK'ten önce oynayın yoksa pişman olursunuz.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Büyük hayal kırıklığına uğradım. DIk oynadıktan sonra bu oyun çöp resmen. Hikayesi acayip kötü sahneler vasat bu ne kardeşim. Sen DIK gibi bir efsaneyi nasıl yapmayı başardın resmen çağ atlamış adam. Bu oyunu da kara listeme aldım. Kesinlikle DIK'ten önce oynayın yoksa pişman olursunuz.
Bu oyunun hikayesine kötü diyeni ilk defa görüyorum. Oyunun oynanma sebebi hikayesi zaten başka birşey için oynayan yok. Dik'in yeri bende ne kadar ayrıda olsa bu oyunda ayrı efsanedir.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bu oyunun hikayesine kötü diyeni ilk defa görüyorum. Oyunun oynanma sebebi hikayesi zaten başka birşey için oynayan yok. Dik'in yeri bende ne kadar ayrıda olsa bu oyunda ayrı efsanedir.
Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak hikayesi o kadar baydı ki 20 dakika zor dayandım. Kızlar aşırı çirkin bu bir. İkincisi ve en önemlisi hikaye cidden çok bayık. Hemşire ortada fol yok yumurta yok neden bize yazıyor bu kadar amatörce iş görmedim. Neyseki DIK'te bu durum yok. Ayrıca sahneleri için de oynamıyorum. DIK dahil tüm sahneleri en hızlı bir biçimde geçmeye çalışıyorum benim amacım hikaye zaten o yüzden DIK referansı olması sebebiyle şans tanıdım zaten yoksa yazılan hikaye en baştan baygınım diyordu ancak DIK'in yapımcısına güvenerek denemek istedim ancak yok abi cidden bu nedir dedirtiyor. Üstüne DIK'te de kullanılan müzikler girdi orada kapattım. DIK aklıma gelince çekilmiyor. Sahneler bile çok kötü abi adam çağ atlamış resmen DIK'le beraber. Seven sevsin ancak hikayesine puan verecek olsam 10/0 verirdim. Kankamız zaten aptalın teki. Derek bile bunun yanında Ordinaryüs profesör kalır o derece. Herşeyi anlarım da kızları nasıl bu kadar çirkin yapmış hiç anlamadım. :)

spaceship

spaceship

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak hikayesi o kadar baydı ki 20 dakika zor dayandım. Kızlar aşırı çirkin bu bir. İkincisi ve en önemlisi hikaye cidden çok bayık. Hemşire ortada fol yok yumurta yok neden bize yazıyor bu kadar amatörce iş görmedim. Neyseki DIK'te bu durum yok. Ayrıca sahneleri için de oynamıyorum. DIK dahil tüm sahneleri en hızlı bir biçimde geçmeye çalışıyorum benim amacım hikaye zaten o yüzden DIK referansı olması sebebiyle şans tanıdım zaten yoksa yazılan hikaye en baştan baygınım diyordu ancak DIK'in yapımcısına güvenerek denemek istedim ancak yok abi cidden bu nedir dedirtiyor. Üstüne DIK'te de kullanılan müzikler girdi orada kapattım. DIK aklıma gelince çekilmiyor. Sahneler bile çok kötü abi adam çağ atlamış resmen DIK'le beraber. Seven sevsin ancak hikayesine puan verecek olsam 10/0 verirdim. Kankamız zaten aptalın teki. Derek bile bunun yanında Ordinaryüs profesör kalır o derece. Herşeyi anlarım da kızları nasıl bu kadar çirkin yapmış hiç anlamadım. :)
Being a dik bu işin nirvanası galiba. Being a dik bitirdikten sonra bu oyunla boy ölçüşebilecek pek bir oyun göremedim. Farklı seçimlerle defalarca bitirip sıkılana kadar oynayacağım galiba. Being a dik kalitesinde başka oyun tavsiye edebilir misiniz?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Being a dik bu işin nirvanası galiba. Being a dik bitirdikten sonra bu oyunla boy ölçüşebilecek pek bir oyun göremedim. Farklı seçimlerle defalarca bitirip sıkılana kadar oynayacağım galiba. Being a dik kalitesinde başka oyun tavsiye edebilir misiniz?
Farklı bir deneyim arıyorsanız NLT'nin yaptığı oyunlara bakabilirsiniz:

- Lust Epidemic
- Treasure of Nadia
- The Genesis Order ( Güncelleme almaya devam ediyor )

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Aynen öyle ben hatayı Being A Dikle başlayarak yaptım o yüzden başka oyun oynayamıyorum.

B

brslntalha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Meggy ve missy ile olan ilişkisinde önceki seçimler ne olursa olsun yangın oluyor mu
kanka leahla ne kadar iletişim kurmamaya çalışsan da olmuyor karı takıntılı malum. olabilecek bütün varyasyonları denedim. Her türlü şekilde o yangın çıkıyor ikisinden biri mefta. Ancak mutluluk kısmında mavi kafalı ablayla beraber oluyorsan eğer çocugun falan oluyor.

D

dellvalles

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dik-milf city den sonra oynadığım en güzel adult oyunu hikayesi beni benden aldı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
dik-milf city den sonra oynadığım en güzel adult oyunu hikayesi beni benden aldı
Depraved Awakening oynamadıysan tavsiye ederim. Birden fazla sonu, seçeneklerin büyük etkilerinin olduğu bir oynanışı, sıkmayan ve bağlayıcı bir hikayesi var.

Ç

çorap söküğü

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Buna benzer hikayenin ön planda olduğu adult oyun önerir misiniz?

B

balbazar12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seçimler değil kadınların hepsi sıkıntı. Ne olursa olsun en iyisi. Harika bir oyun harika kurgular her türlü destekliyorum. Oynamanızı tavsiye ediyorum. Oynamayanın hayatına hemşire kadın gibi birisi girsin.

Moderatörün son düzenlenenleri:
3

3Hard

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bir yetişkin oyununda bu kadar düşünülmüş ve uğraşılmış senaryo görmedim. Harbiden beni baya üzdü bu oyun. Siz siz olun önünüze gelene çakmayın. Çevirenin son sözü her şeyi açıklıyor.

Üst Alt