A Wife And M Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A Wife And M Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.190
H

HIRSIZSINIZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dediğiniz kitlenin içindeyim bende maalesef :( 1-2 yıl önce oynamıştım ben bile gına geldim 6 sene nedir bee yuh arkadaş. Bu oyunun kurgusu diğer oyunlara göre çok daha gerçekçi ve iyi anlatıldığı için benim için yeri ayrı. Şu oyunu her indirdiğimde tek seferde bitirdim 1. Part'ı, 2. part zaten kısa. Keşke kısa kısa güncellemer yapıcağına hastayım cart curt diye uydurucağına adam gibi 3-4 saatlik bi güncelleme yayınladı ondan sonra 6 ay yatsın razıyım ben. Yok ama illa süründürecek düzenli gelir olması için.

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Abi şu oyuna güncelleme getirin lütfen eski sürüm içerik ayında aetık gelsin bu oyuna güncelleme gerekirse admine dm den yazacagim

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi şu oyuna güncelleme getirin lütfen eski sürüm içerik ayında aetık gelsin bu oyuna güncelleme gerekirse admine dm den yazacagim
ingilizce sürümü oynadım çok fazla sahne yok tam sex sahneleri bile yok biraz daha beklemek lazım

Ghostt123

Ghostt123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümde neden bu kadar az sahne var ya :/

B

babayorgan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 2 için save dosyası istiyor part1 deki save dosyasını atınca uyumlu değil diyor nasıl oynayacağız

B

babayorgan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Doğru yaptığınızdan eminmisiniz.
Galiba doğru yaptım awam 1 in dosya konumunu açıp içindeki save dosyasının içindeki dosyaları kopyalayıp awam 2 deki save dosyasının içine attım oyuna girip yükle kısmına bastığımda dosyalar gözüküyor ama üstünde uyumlu değil gibi bişey yazıyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Galiba doğru yaptım awam 1 in dosya konumunu açıp içindeki save dosyasının içindeki dosyaları kopyalayıp awam 2 deki save dosyasının içine attım oyuna girip yükle kısmına bastığımda dosyalar gözüküyor ama üstünde uyumlu değil gibi bişey yazıyor
1 bitince isim eklemenizi istiyor saveye o saveyi 2. oyunun içine atmanız gerekiyor.

I

ilhan455

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu Kızlarda oynuyomudur acaba? Kafamda deli sorular?

K

KaptanVolkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 1 bittiğinde transfer file save diye birşey çıkmıyor. Part 1 in save dosyalarını part 2 ye kopyalayınca da uyumsuz diyor.

X

xandercage

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cloud ekraninda uyelik istiyor uye olsak sorun yasar miyiz bildigimiz bi site degil neticede

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Cloud ekraninda uyelik istiyor uye olsak sorun yasar miyiz bildigimiz bi site degil neticede
Mail.Ru hem dünya çapında bilinen hem de oldukça güvenilir bir Rus yazılım şirketi. Cloud hizmetlerine birkaç gün önce üyelik sınırlaması getirdiler, üye olmadan dosya indiremiyorsun artık ancak bir sıkıntı çıkmaz, merak etme.

U

Utbbs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 2. Bölümü indirdim apk olarak kurdum oyuna girerken izin istiyor kabul ediyorum fakat izin verilemedi çıkılıyor diyor yardımcı olur musunuz??

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunun 2. Bölümü indirdim apk olarak kurdum oyuna girerken izin istiyor kabul ediyorum fakat izin verilemedi çıkılıyor diyor yardımcı olur musunuz??
Android'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsun muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonun. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.

Üst Alt