WVM - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
  • Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Sezon 2 Bölüm 12.1
Blvck888

Blvck888

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8. Gunun turkcesi geldi mi? Ingilizcesi calismiyor bende

İNTeRFeCToReM

İNTeRFeCToReM

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Yeni versiyonun yapay zekasını görmek için sabırsızlanıyorum :D

Maxrichie2698

Maxrichie2698

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 802

GENEL BAKIŞ

Hayatına zor bir başlangıç yaptıktan sonra, sonunda üniversiteye gitmeye hazırsın. Lisede Basketboldaki en iyi öğrenci olarak ülkenin herhangi bir yerindeki herhangi bir okula gidebilirdin. Sen de WVM'ye gitmeye karar verdin. WVM basketbol takımına girmen şok edici bir hareket oldu. Aslında geçen sene bir maç bile kazanamadılar. Takımı geliştirmek ve ileriye taşımak için tüm gözler senin üzerinde. Mütevazi geçmişin sınanacak. Bakalım yıldız oyuncu olmayı kaldırabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Gün 1-8 v0.8.3
Platformlar: Windows, Android,Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 2.37 GB
MAC Dosya Boyutu: 2.36 GB
APK Dosya Boyutu: 1.04 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Harem, School setting, Animated, MILF, Cheating (Avoidable), Oral sex, Vaginal sex, Creampie, Futa/trans (Optional), Mobile game, Romance, Anal sex, Group sex, Prostitution, Ahegao, Big ass, Big tits, Handjob, Interracial, Masturbation, Voyeurism, PoV, Teasing, Titfuck, Virgin
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra WVM oyununu çalıştırın.
Erişime sahip değilsiniz diyor paralı mı bu sürüm?

İNTeRFeCToReM

İNTeRFeCToReM

Kredi
1$
yapay zekayı sabırsızlıkla bekliyorum :D

İNTeRFeCToReM

İNTeRFeCToReM

Kredi
1$
yapay zeka çevirisini bekliyoruz en kısa zamanda olur umarım :)

K

kratos532

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Android mega linki çalışmıyor bilginize

FU7

FU7

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ya kardeşim ben bu oyunun 8.1 versiyonun nasılsın Türkçe Yapay Zeka ya da Türkçe güncellemesini beklerken 9.4 İngilizce versiyonu çıkmış Türkçe Yapay Zeka ya da Türkçe'ye ne zmn çevireceksiniz arkadaşlar 5 aydır bekliyorum Türkçe Aralık ayında gelecek denmişti

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Ya kardeşim ben bu oyunun 8.1 versiyonun nasılsın Türkçe Yapay Zeka ya da Türkçe güncellemesini beklerken 9.4 İngilizce versiyonu çıkmış Türkçe Yapay Zeka ya da Türkçe'ye ne zmn çevireceksiniz arkadaşlar 5 aydır bekliyorum Türkçe Aralık ayında gelecek denmişti

Daha çok bekleriz

Discord üzerinden atılan duyurulara bakarsanız, mutlu bir haber görebilirsiniz.

Üst Alt