Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

MelanKolia

Editör
test4.jpg

GENEL BAKIŞ
Hayatına zor bir başlangıç yaptıktan sonra, sonunda üniversiteye gitmeye hazırsın. Lisede Basketboldaki en iyi öğrenci olarak ülkenin herhangi bir yerindeki herhangi bir okula gidebilirdin. Sen de WVM'ye gitmeye karar verdin. WVM basketbol takımına girmen şok edici bir hareket oldu. Aslında geçen sene bir maç bile kazanamadılar. Takımı geliştirmek ve ileriye taşımak için tüm gözler senin üzerinde. Mütevazi geçmişin sınanacak. Bakalım yıldız oyuncu olmayı kaldırabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Gün 1-8 v0.8.1
Platformlar: Windows, Android,Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 2.37 GB
MAC Dosya Boyutu: 2.36 GB
APK Dosya Boyutu: 1.04 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Harem, School setting, Animated, MILF, Cheating (Avoidable), Oral sex, Vaginal sex, Creampie, Futa/trans (Optional), Mobile game, Romance, Anal sex, Group sex, Prostitution, Ahegao, Big ass, Big tits, Handjob, Interracial, Masturbation, Voyeurism, PoV, Teasing, Titfuck, Virgin
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra WVM oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS

MEGA - FILESUPLOAD

MAC
MEGA - FILESUPLOAD

ANDROID
MEGA - WORKUPLOAD

GÖRSELLER

T-8.png T-6.png teaser2.png teaser7.png T-2.png

Son düzenleme:

Schútz

Kayıtlı Üye
Okuyarak oynarsanız keyif alabiliceğiniz tarz oyun. Sanırım yapımcının en sevdiği renk sarı. :LOL:

Mehmet

Kayıtlı Üye
Yapay zekasını oynamıştım,gayet güzel oyun.Kesinlikle oynamanız gerektiğini düşünüyorum.

Silence

Moderatör
Bunda çok diyalog var diye hatırlıyorum, sıkılıp silmiştim :cautious:

Jupiter

Destekçi Plus
Güzel bir senaryoya ve birçok karaktere sahip. Güzel bir oyun tavsiye ederim.

Kaderekirkbes

Kayıtlı Üye
Devamı gelsin bunun artık oyunun yapimcisina selam olsun biraz daha olgun bayan olursa biraz daha iyi olur

Jupiter

Destekçi Plus
Oyunun içindemi ayarlıyoruz onu indirip
Oyunu indirdiğinde çevrilmiş şekilde başlıyor. Yalnız bu konudan indirirsen İngilizce olarak oynamak zorunda kalırsın. Eğer yapay zeka çevirili halini istiyorsan bu linkten yapay zeka ile çevrilmiş versiyonunun konusuna ulaşabilirsin.