Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 22
F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hakkında yazabileceğim düşüncelerime bakarsam eğer; İlk ''Visual Novel'' oyunlarını oynadığımızda bu oyun da eski bir oyun sayılır. İlk zamanlar oynadığımızda gerçekten çok ilgi çekici bir hikayesi ve içeriği vardı. ''Vardı'' diyorum çünkü zamanla artık yeni nesil ''Visual Novel'' oyunları çıkmaya başladı daha kaliteli renderlar, kaliteli hikayeler, seslendirme ve çok iyi iş çıkarılmış animasyonlar hatta sinematik animasyonları bile oyunlarda görmeye başladık.:cool: Tabi ki bu söylediğim içerikleri oynayınca bu oyun ilgisini çok kaybetmeye başladı. Artı olarak yapımcısı oyunu ''başka yapımcılara kıyasla'' bu zamana kadar hiç geliştirmediğini görüyoruz. Renderlarda iyileşmeler görülse de bazı sahnelerde tabi ki, animasyonlar konusunda hala yerinde sayıyor.:cautious:Şu ana dek 22. bölümle seriye hala devam ediyor ancak artık ilgimi kaybettiğimi düşünmeye başladım.:(:cautious:

Cidden diğer kaliteli oyunları oynayınca artık insan ister istemez görsellik ve etkileyici animasyonlar görmek ister.Teknik donanıma sahip olmayabilirsiniz ancak bu zamana kadar kazandığınız paraya ve zamana bakarsak eğer kendinizi hiç geliştirmiyorsanız sorun sizdedir. Kendimi örnek gösterirsem birden çok yazılım konusunda hiç teknik bilgim olmamasına rağmen kendi çabamla öğreniyorsam bunu sizde yapabilirsiniz.:geek: Malesef yapımcı ne kendini ne de oyunu geliştirmiyor hala yerinde sayıyor. Bunun gibi bir çok oyunun kayıt dosyalarını sildim. Artık içerik konusunda kaliteli işler çıkaran oyunlara odaklanacağım. Oyuna gelirsek eğer ''22.bölüme kadar harem olarak gittiyseniz eğer yandığınızın resmidir''diyorum.:unsure:ve Emeğinize sağlık.:sneaky:(y)
22. bölüm de yapımcı oyunu çok ayrıntılı yapmış. oyunu bazı seçimlerde kaydedip sonra geri dönüp oynadım. oyunda ana sayfada sadece istediğiniz bölümleri açarak da oynayabilme özelliği var. 22. bölümde sadece film izleme sahnesinde yaptığımız seçimlere göre 6-7 tane farklı konuşma altyazısı yapmış yapımcı. ve pek çok oyunda fazla ayrıntıya gitmezler. bu oyunda basit seçimler bile ilerideki sahneleri etkiliyor. ve 22. bölüme kadar harem olarak gittim hiçte yanmadım. yani seçimler önemli. şu an sahil evinde jolina ile bella beraber kalmakta. katie ile jenna 3 lü yapma yolu açık çünkü bearber spor yaparken çok şeyler yaşandı. monica başka bayanlarında olmasına ılımlı bakmaya razı. gelecek güncellemede harem olacağı görünüyor ama seçimleri düzgün yapmak lazım.

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun 22 bölümden oluşuyor. ilk birkaç bölümde pek animasyon yok görüntü kalitesi düşük ama sonradan iyileşiyor ve daha ilerleyen bölümlerde animasyonlar çok iyi bence. oyunda 2 kız hariç kızlar çok güzel. yani oyuna başlayıpta ilk bölümler kötü diye hemen kapatmayın devam edin. oyunda 3lü veya 4lü yapmak isterseniz kızları lezbiyenliğe teşvik etmeniz şart.

şu ana dek oynadığım oyunlarda en tahrik edici oyun diyebilirim. özellikle 3 lü ve 4 lü yapılan sahnelerde şimdiye dek gördüğüm en iyi yapım, ve hiç aceleye getirmemişler. Yani bence being a dik oyunuda güzel oyun ama bunun kadar ateşli değil ve bu oyun yapay zeka ile çevrilmesine rağmen. bu oyunu indirin arkadaşlar pişman olmazsınız.

T

Thief07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncellemesi gelmiş ne zaman gelir çevirisi hikayesi çok güzel

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7.bölümdeyim ve hala herhangi bir animasyona denk gelmedim. yorumlarda animasyonların kalitesinden bahsetmişler hep, görürüz bir tane umarım..

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bitirdim nihayet. genel olarak baktığımda beğendiğim güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim. önce biraz eksik yönlerini yazayım, ardından artılarını.

Eksiler:

oyunun görselliği "bana göre" çok büyük eksiklik. karakterlerin büyük çoğunluğu bırak güzeli direkt çirkin suratlara sahipler. oyunda güzel kadın diyebileceğim 2-3 kişi var veya yok. yani cinsel bir oyun oynuyoruz en nihayetinde o yüzden karakterler biraz daha güzel olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. özellikle oyunda muhtemelen en çok vakit geçirdiğimiz kişi olan milf ev sahibinin suratı ne öyle anlamak çok mümkün değil. neyse ki bu açığı fiziği ile kapattı.

görselliğin yanında animasyonlar bir diğer sıkıntıydı bana göre. 7 veya 8. bölüme kadar animasyon yok, karelerin ileri geri hareketlerinden ibaret. onun dışında minik animasyonumsu şeyler geliyor ancak gerçekten animasyon diyebileceğimiz şeyleri 16-17. bölümde falan görüyoruz ki onlar da ortalama denecek düzeyde. yukarıda çok fazla animasyon öven yorum var ancak animasyon açısından çok fazla beklentiye girmeyin derim.

Artılar:

oyunun senaryosu çok oturaklıydı cidden. bu tarz evdeki tek erkek temalı oyunlarda ilişkiler genelde çok gerçekdışı oluyor. (genel olarak 3-4 hatunla aynı evde yaşıyor olmak gerçek dışı zaten. gerçek hayatta böyle insanlar olduğuna inanmayı reddediyorum) 2-3 görev yaptıktan sonra hemen bir şeyler yaşıyorsun ancak bu oyunda öyle değildi. cidden her karakterle oturaklı ve mantıklı bir şekilde ilerliyorsunuz ve malum olaylara gelene kadar sabırlı bir şekilde ilerliyorsunuz. bu çoğu oyunda yok açıkçası.

karakter çeşitliliği de çok güzeldi. klasik bir ev ortamı, evdeki kişilerin şahsi arkadaşları, sizin ev dışında denk gelip ilişki geliştirdiğiniz random insanlar vs. her şey tadındaydı. ne summertime saga tarzı 500 tane kadın içeriyordu ne bazı oyunlar gibi 2-3 kadın. bence rakam senaryoyu baltalamayacak şekilde çok ideal tutulmuştu.

genel olarak baktığımızda beğendiğim bir oyun oldu. yoklukta gider diyeceğim bir oyun değil direkt güzel bir oyun oynamak isterseniz açacağınız bir oyun.

M

muselfbrr2013

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izin alınamadı diye bı uyarı verdi oyuna girilmiyor

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun güzel mi arkadaşlar 22 bölüm olması gözümü korkutuyor kaç saat sürüyor