Where It All Began Türkçe 0.6 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Where It All Began Türkçe 0.6

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6
ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ula miru ya ne olmuş hastaydım miruya bu ne la.!! ne yapmışlar niye böyle bişey yapmışlar. YAHU GÖRSEL İYİLEŞTİRME DİYOR NASIL BİR İYİLEŞTİRME. eski hali ne güzeldi en son 0.2 sürümündeydim. miru harikaydı gece vakti kumral bi hatunla görüşüyorduk hatta miru ile araları iyi ddeğildi. ya ne güzel enteresen bi havası vardı hem görsel hemde hikaye olarak. niye değiştirirsin arkadaş.?
LANET OLSUN SEBEBİ NEYDİ Kİ.!! ??
yeni dip not: aga hiç çekmedi beni berbat etmişler. eski hali ne güzeldi. hala o örümceği öldürme taktikleri halleri aklımda. nerede o atmosfer çizimler nerede bu :((
bence yeni miru daha güzel ve tatlı olmuş eskisi hiç ilgi çekici değildi

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
valheinn demişsin ki bence yeni miru daha güzel ve tatlı olmuş eskisi hiç ilgi çekici değildi ( cevap yada alıntı yapamadım yazına nedense)
silemiyorumda arkadaş :) aşağıda her iki versiyondan Miru ve Leila resimleri koydum. bence hala 02 daha iyi.

Son düzenleme:
D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
fdgfdg.jpg

Where It All Began-501592.jpg
ben hala 0.2 daha iyi olduğunu düşünüyorum. görsel olarakta konu olarakta. NTR eklemişler birde çok lazımmış gibi. iptal yada kullanma seçeneğide bulamadım. zorlama olmuş. seçenek olmalıydı

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ekli dosyayı görüntüle 14084

Ekli dosyayı görüntüle 14085
ben hala 0.2 daha iyi olduğunu düşünüyorum. görsel olarakta konu olarakta. NTR eklemişler birde çok lazımmış gibi. iptal yada kullanma seçeneğide bulamadım. zorlama olmuş. seçenek olmalıydı
İkinizde aynı Miru'dan bahsediyorsunuz😅 Yapımcı oyunu en baştan yeniliyor, şuanda 0.2 bölümünde, yenilenmiş oyunun Türkçesi sitede yok, sanırım sen yeni bölüm diye eski olan sürümü oynamışsın.

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkinizde aynı Miru'dan bahsediyorsunuz😅 Yapımcı oyunu en baştan yeniliyor, şuanda 0.2 bölümünde, yenilenmiş oyunun Türkçesi sitede yok, sanırım sen yeni bölüm diye eski olan sürümü oynamışsın.
hahahahha ciddenmi :D e çok komik olmuşuz böyle :D valla siteden 0.6 diye indirdim ben 02 oynadım diye. onu yeni sandım. ama burada verilern 0.6 yeni değil dimi şimdi? valla onu yeni sandım ben 02 oynadım burada 06 yazıyor kafam karıştı :D

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
hahahahha ciddenmi :D e çok komik olmuşuz böyle :D valla siteden 0.6 diye indirdim ben 02 oynadım diye. onu yeni sandım. ama burada verilern 0.6 yeni değil dimi şimdi? valla onu yeni sandım ben 02 oynadım burada 06 yazıyor kafam karıştı :D
Hayir buradaki yenilenmemiş bütün bölümler yenilendikten sonra buraya gelecek

ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
valla dijitaltakipci ben yeni miru'yu sevmedim diyince şaşırdım da meğerse eski sürümlüsünü sonradan indirince öyle bi karışıklık olmuş 😅 Neyse sıkıntı yok anlaşmazlık çözüldü 😄

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
valla dijitaltakipci ben yeni miru'yu sevmedim diyince şaşırdım da meğerse eski sürümlüsünü sonradan indirince öyle bi karışıklık olmuş 😅 Neyse sıkıntı yok anlaşmazlık çözüldü 😄
aynen bende eski miruyu beğeniyorsun diye.. ulen diyorum göz var izan var nasıl beğenir :D neyse yeni miru lu bölümleri sabırsızlıkla beklediğimiz ortaya çıktı :D

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Where it All Began Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

Oluşturulması ve işlenmesi gereken 2.5 sahne var.

Yarın bir ikram paylaşılacak.

Aşağıya bir render bırakıyorum daha fazlası için Bölüm 3 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Katie_2.png

C

Cesear

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Android cloud linkinde sorun var.

SLX

SLX

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Merhabalar, oyunun yeni bölümünün yayınlanma tarihi veya en azından bununla ilgili bir açıklama var mı? Aynı anda Summer's Gone oyununu da geliştirmekte bu yaz sonuna kadar bunlardan birisini çıkartabilir mi?

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Merhabalar, oyunun yeni bölümünün yayınlanma tarihi veya en azından bununla ilgili bir açıklama var mı? Aynı anda Summer's Gone oyununu da geliştirmekte bu yaz sonuna kadar bunlardan birisini çıkartabilir mi?
Yapımcı Summers Gone'nin Eylülden önce çıkacağını söyledi, iki oyunada sırasıyla güncelleme yapıyor, o yüzden muhtemelen ikiside yazın çıkar.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Where it All Began Gidişatı Hakkında Bilgilendirme

%85in tamamlandığı söylenebilir.

Where it all began, Summer's Gone güncellemesinden önce gelecek.

Aşağıya bir render bırakıyorum daha fazlası için Bölüm 3 Ön İzlemeleri konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Not : Summer's Gone steam için desteğinize ihtiyacı var satın almasanız bile istek listesine ekleyebilirsiniz Summer's Gone Steam teşekkürler.

2771281_Monica_Zoey.png

W

waltex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun bende şuan yüklü yeni güncelleme gelince ben yine direk oynayabilicekmiyim yoksa güncellenmiş halini bidaha indirmemmi lazım

yassu0

yassu0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Baba bu 0.6 versiyonu ne aq karakterlere ne olmuş içine etmişler oyunun yeni güncelleme ile yine böyle olursa daha oynanmaz gibi?

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Baba bu 0.6 versiyonu ne aq karakterlere ne olmuş içine etmişler oyunun yeni güncelleme ile yine böyle olursa daha oynanmaz gibi?
Sitedeki oyunun Türkçe sürümü eski, şuanda oyun yenileniyor, muhtemelen yenilenen versiyonu oynadın yada gördün.

Üst Alt