What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
whatalegendturkceadultoyunceviri.jpg

GENEL BAKIŞ

Bakirliğini kaybetmek için krallığın en büyük şehrine giden genç bir adam, oraya vardığında onu destansı bir göreve gönderen gizemli bir kadınla tanışır ve hikayenin seyri değişir. Cinsel yakınlaşmalar, mutsuz ev hanımları, güzel hanımlar, alımlı büyülü yaratıklar ve bir efsane olma şansı ile dolu bir hikaye.

Güncellenen Tarih: 13.08.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.02
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.66 GB
Oyun Boyutu APK: 712 MB
Ortalama oynanış süresi: 5-10 Saat

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Fantasy, Adventure, Animated, Dating sim, Big tits, Groping, Humor, Masturbation, Milf, Point & click, Sex toys, Vaginal sex, Voyeurism, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra What a Legend! oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

ANDROID (YAVAŞ CİHAZLAR İÇİN)
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

654514_f95_05.jpg 654516_f95_07.jpg 654518_f95_09.jpg 654519_f95_10.jpg 654520_f95_11.jpg 889071_f95_18.jpg 889072_f95_19.jpg 889079_f95_25.jpg

Son düzenleme:
O

Ozkaya35

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oynanış olarakta görsel ve hikaye olarakta müthiş bir oyun herkese tavsiye ederim yarıda bırakmayıp hızlı bir şekilde güncellemeleri dileklerimizle bu arada fanclub kurdurtur bu oyun net!

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Açıkçası ben 2d oyunlara karşı çok ön yargılı biriyim her türlü hakareti yaptım zamanında eskiden discord sunucusuna gelmiş olanlar görmüştür ama 'Danger adlı arkadaşımın ısrarı ile oyunu indirdim ve oynadım çok iyi bir oyun bence çok seçici olduğum halde listeme giren bir oyun oldu ve yapımcıların evli bir çift olması oyunu daha çekici yapıyor.

Yapımcıları Chestnut ve Pistachio a başarılar dilerim oyunu daha önceden oynadığım için oynama gereği duymadım çeviriyi yapan Lunael in de ellerine sağlık.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Evet, Film şeridi gibi akan güzel bir hikayesi, espirili ve mizahi anlamlarla dolu diyalogları, 2D çizim olmasına rağmen kaliteli görselleri ve animasyonları, çok iyi tasarlanmış karakterleri ve açık dünyası ile kendine has anlatım tarzıyla bu oyun çok iyi olmuş diyebilirim.Sizi an be an güldürmekten geri durmuyor.Senaryo yazarını tebrik ediyorum, 2D görselleri ve orta çağ fantastik öğeleri ile çok iyi bir hikaye akışı sağlamış olup; ki ben ortaçağ fantastik temasını sevmediğim halde bana bile beğendirdi.:giggle:🥳

İyi yazılmış bir hikaye ve güzel anlatım tarzı olunca en beğenemediğimiz oyun bile akıp gidebilir.Oyun hala başlangıç aşamasında daha çok içerik katılabilir potansiyeli büyük gerçekten, oyunda beğendiğim karakterler ise ''Holly'' ve ''Myrtle'' bu kadın karakterler üzerinden daha çok içerik görebilirim umarım.😇Emeğinize sağlık...🥳🤗

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyiydi ama çok fazla eksikleri olduğu için güncelleme gelene kadar oynamama kararı almıştım inşallah bizleri tatmin eden güncelleme gelmiştir umarım

Üst Alt