What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aynen 1.5 gb bir apk bazen 6-7 gb yer olsa bile kurulamıyor. Dikkat edin yüklerken.

C

cavana

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kurmaya çalıştığımda açılamıyor diyor kurulum aşamasına sahi gelemiyoruö telefonda yeterli alan mevcut

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kurmaya çalıştığımda açılamıyor diyor kurulum aşamasına sahi gelemiyoruö telefonda yeterli alan mevcut
Farklı bir dosya yöneticisi indirip onun üzerinden kurulum yapmayı deneyin.Alanınız yeterli ise başka bir sorun vardır.

Staylex

Staylex

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Az kaldı...

progress-wal.png
Senin canını yerim kankam benim inşallah çıkartın çıkartın elleriniz dert görmesin

B

Babacan66

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun güncellemesi ne zaman gelicek ?

K

KorGen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime saga mi bu mu daha eğlenceli ? Oynayis süreleri ne kadar farkı var?

Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pardon ben hic oraya bakmadim oyunu dun indirdim bugun bitti bende yorum yapim dedkm yarin cums yarin ciksinda izin gunumde oyniyim ya

G

Gmabol631

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sırf bu oyun için 1.paketi almaya değer.

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Summertime saga mi bu mu daha eğlenceli ? Oynayis süreleri ne kadar farkı var?
İkisini de oynadım ve açık ara farkla bu daha eğlenceli. Oynanış süresi ise what a legend eski sürümüne kıyasla summer time saga daha uzundu. Yeni güncellemeye oynanış süresi daha da uzayacaktır

Üst Alt