Water World Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Water World Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Victoriayayla olan şu zar oyunu görevini nasıl yapcam bilen varmı

P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Caterhine ile olan zar oyununu nasıl yapcam bilen varmı

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;
Kaç gün konuşmuyor bunlar 3 gündür gemide dönüyorum. Konuşan yok. Bide görevler nerede yazıyor veya alınıyor ?

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;
Kaç gün konuşmuyor bunlar 3 gündür gemide dönüyorum. Konuşan yok. Bide görevler nerede yazıyor veya alınıyor ?

Görevler İnfoda yazıyor. Onu çözdük. Oynanması siz bir şey yapamıyorsuz dogru kişiyi dogru zamanda dogru yerde yakalamk lazım.

T

Titandevil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kurdum şifre ve kullanıcı adımı yazdım.hatali diyor nasil acabilirim

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunu kurdum şifre ve kullanıcı adımı yazdım.hatali diyor nasil acabilirim
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Oyun konusu bir evdeki kızlar yerine gemideki hareminiz şeklinde düşünün, ama oynanışı farklı alışmanı9z lazım. Bunun içinde yukarıdqaki Arkadaşın yazdıgı gibi önce yeme içme duş banyo ve uyuma işinin hilesini acın. sonra biraz para basın 2-3 bin dolar yeter zaten yeme içmeye para vermiyorsunuz. Gene müzik ve Ses yok oyunda bunlar benim için eksi. Sonra İ infoda yazanları yerine getirmeye çalışın bunu yapmanında en kolay yolu 0 ingilizcenizde olsa günü ilerletmek, yyıldız gelecek buradan o odaya gidip görevleri yapın, konuşmaları yapın. Grafikler 10 üzerinden 6-7 gibi hareketli animasyonlar çok ve 12-14 kız oldugu için 2 li ilişkiler önemli yavaş ilerliyor oyun zaten konusunuda anlayınca sadece size oturup zamanı ilerletmek kalıyor.

Yıldızları ve konuşmaları takip edin. Kısa bir yardımda şöyle bulunayım 2 li bir mini oyun var domino oyunu gibi hileyi acıp önce yenin ve görevleri tanımlayın sonrada bilerek kaybedin başka acılmayan sahneler gelecek.

2. gemiye geçiş ve atlama sahnelerini begenmedim. Hele hele 2. gteminin harita yapısı berbat bu yüzden 3 yıldız veriyoru oyunun hakkı bana göre 3,5 yıldız....

Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile.....

M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk bir iki noluyo lan dedim sonrasında sadece ileri alıp görevi bekliyorsunuz sandbox emme böylesi olmaz olsun pek seçenek sunmuyor size bir saat oynadım bir iki sahne gördüm ancak hikaye beni hiç alamadı oynanış zor değil fakat bu kadar hammallığa değmez canım ablalardan vaz geçtim üzgünüm bu oynanış şekli tarzım değil fakat ablalaların bazeları ateş ediyor söylemeden geçmeyeyim

B

Barbaross68

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterlerle nasıl etkileşime geçiyoruz gemide dolaşıyorum ama hiç birşey yapamıyorum

J

jumbogaridesv2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
zarlı mini game var onu naısl yapıyoruz

Üst Alt