Unleashed Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Unleashed Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.5.3
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
unleashedturkce.jpg

GENEL BAKIŞ

Unleashed olasılıklara göre şekillenen bir gerçek hayat görsel romanıdır. Unleashed normal görsel romanlarda olduğu gibi klişe bir şekilde başlamıyor. Her şeyin farklı olduğunu gösteren bazı ipuçları var oyunun içinde. Sen, erkek ana karaktersin ve üniversite birinci sınıfa gidiyorsun. Yurtta çıkan bir yangın öğrencileri yeni kalacak bir yer bulmaya itti. Şansına, babanın eski bir arkadaşı sana kalacak bir yer sundu.
Paylaşılan Tarih: 14.09.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5.3
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.01 GB
Oyun Boyutu APK: 503 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Humor, Romance, Vaginal sex, Voyeurism, Masturbation

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Unleashed oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

389340_ep2_145r-min.png 389338_ep2_94-min.png 389335_ep2_63a-min.png 359812_scene1_5-min.png 359810_scene3_4-min.png

Son düzenleme:
BayShelby

BayShelby

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gördüm ve hemen geldim güzel oyuna benziyor??

Y

Yunusbela12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ceviri direkt mi yoksa düzenleme yapılmış mı direkt olunca birşey anlaşılmıyor ( emeğinize sağlık teşekkürler)

M

Melo0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2813

GENEL BAKIŞ

Unleashed olasılıklara göre şekillenen bir gerçek hayat görsel romanıdır. Unleashed normal görsel romanlarda olduğu gibi klişe bir şekilde başlamıyor. Her şeyin farklı olduğunu gösteren bazı ipuçları var oyunun içinde. Sen, erkek ana karaktersin ve üniversite birinci sınıfa gidiyorsun. Yurtta çıkan bir yangın öğrencileri yeni kalacak bir yer bulmaya itti. Şansına, babanın eski bir arkadaşı sana kalacak bir yer sundu.
Paylaşılan Tarih: 05.09.2020
Sürüm: 0.4.1
Oyun Boyutu PC: 827 MB
Oyun Boyutu APK: 298 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Humor, Romance, Vaginal sex, Voyeurism, Masturbation

Oyunu nasıl açarım ?
Güzele Benziyor Bakalım.

V

Velikarcii33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun efsanevi şekilde çok iyi gerek konu bakımından gerek ise çeviri bakımından emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürler oyunun sıkı takipçisiyim devamını 4 göz ile bekleyeceğim

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel bir oyun daha, Hikayesi beğendiğim tarzdı zaten, karakterler güzel duruyor.Tabi ki daha çok güncelleme ile daha iyi olacaktır.Devamını bekliyorum.Emeğinize sağlık.
:):giggle:(y)

Elyesia

Elyesia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun ama biraz erken mi bitti ne olaylara tam giremeden

Enestr01

Enestr01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2813

GENEL BAKIŞ

Paylaşılan Tarih: 05.09.2020
Sürüm: 0.4.1
Oyun Boyutu PC: 827 MB
Oyun Boyutu APK: 298 MB

Oyun Konuları

Oyunu nasıl açarım ?
Aga linkler bozukmu oyunu indiriyorum ama dosyalar arasında yok nedense her yere baktım bulamadım indiriyor ama nedense kaybetmiyor

E

Efkarli06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifre doğru girmeme rağmen oyunu açamıyorum nasıl çözebilirim?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifre doğru girmeme rağmen oyunu açamıyorum nasıl çözebilirim?
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

E

Efkarli06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Hocam kullanıcı adımda zaten Türkçe karakter yok şifremdede öyle ama giremiyorum 3 oyun indirdim hepsi aynı denemediğim şey kalmadı

Üst Alt