Twists of My Life Türkçe 1.0.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Twists of My Life Türkçe 1.0.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.1
S

Silinen üye 5355

Oyuna giremiyorum şifre veya kullanıcı ismi hatalı diyor ama değil
isminizi güncelledim basri1 olarak. Eğer şifrenizde türkçe karakter varsa. "ç" "ü" gibi şifrenizi değiştirip denemeniz gerekiyor. Bu işlemleri yaptıktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyiniz.

E

Emirhandilbaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende eski sürümü mevcut. Yenisini nasıl yükleyeceğim?

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
F

Fnaux

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben clouddan indir tuşuna bastığım halde indirilmiyor sebebi nedir

C

Cloudkung

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androidde paketin ayrıştırılmasında sorun oldu hatası alıyorum.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
T

tonbaligi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 825

GENEL BAKIŞ

Görsel roman türünde olan bu oyunda, verdiğiniz her karar oyunun gidişatını tamamen değiştirebilir. Yanlış cevap diye bir şey olmamasının yanı sıra şeçtiğiniz hiçbir şey oyunu bitirmez sadece farklı bir hikaye ile devam edersiniz. Çokça güzel, tatlı ve seksi kadınla tanışacaksın ve bunlar ya seni sevecek ya da nefret edecek. Bu tamamen sana bağlı...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.43 GB
Oyun Boyutu APK: 590 MB

Oyun Konuları
Male protagonist, Oral sex, Voyeurism, sex toys, Visual Novel, Ren'py, 3DCG, Sex, Anal, Footjob, Spanking
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Twists of My Life oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Oyun uzun mu

M

Mdr237

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bi tane 1.66 GB yanlış hatırlamıyorsam boyutunda Bi oyun vardı oyun yüklenmiyorsa 6 GB telefon hafızasında boş yer olması gerekiyor diyordu uygulamada hatta şifre girerkende ince harfleri kalın yapın diye yazıda vardı hatta site yenilenmeden önce oyunun adını unuttum bana yardımcı olurmusunuz gençlerbirliği

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
*SPOİLER*

Aga noldu anlamadım ya kız model oldu biz iş bulduk her şey harika derken bi anda kız soğudu ayrıldık sonra oyun bitti adamlar final için gram uğraşmamış bile :d oyun finallerine önem veriyorsanız tavsiye etmem gerçi başka sonlarda var galiba ama onun dışında güzel bide oyunda hiç müzik yok oyunun sessizliği başta can sıkabilir

Moderatörün son düzenlenenleri:
SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende de aynı şekilde kız modacı oldu ama ayrılmadık. Oyunda 15 den fazla final var hepsi birbirinden farklı.
Final açısından daha çok çeşitlilik sunan bir oyun varsa söyle onu oynayalım.
Evet hemen ardına fark ettim 15 sonu varmış silmeyi denedim yorumu ama bulamadım ya da yok galiba

M

Mdr237

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bi tane 1.66 GB yanlış hatırlamıyorsam boyutunda Bi oyun vardı oyun yüklenmiyorsa 6 GB telefon hafızasında boş yer olması gerekiyor diyordu uygulamada hatta şifre girerkende ince harfleri kalın yapın diye yazıda vardı hatta site yenilenmeden önce oyunun adını unuttum bana yardımcı olurmusunuz gençlerbirliği
Bana yardım edebilecek bir kardeş yokmudur oyunun adı lazım sadece

A

apoabi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 2. Sinin adı ney söyleyebilirmisiniz rica etsem

Üst Alt