Treasure of Nadia - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Treasure of Nadia

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0117
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Yaklaşık 1 sene boyunca bu güzel oyunun yapım aşamasının bitmesini bekledim. Oyunu günlere yaya yaya 5 gün içinde bitirdim ve gerçekten harika vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. NLT'nin oyunları gerçekten bağımlılık yapıyor, oyuna girdiğiniz zaman çıkasınız gelmiyor; şunu da yapayım, bunu da yapayım derken bir bakıyorsunuz saatler geçmiş gitmiş.

Bir üçleme olan oyun serimizin ilk oyunu olan Lust Epidemic'in hikayesi daha etkileyiciydi. Oradaki bir alana sıkışmışlık ve gizem unsuru daha iyi işlenmişti, tabii bunda üçlemenin ilk serisi olmasının etkisi var. Treasure of Nadia'nın da hikayesi güzeldi ancak belli yerlerdeki mantık hataları ( 400 yıllık ablamızın belli kişilere karşı koyamaması gibi) ve bazı kısımlarda hiçbir şey yapamamız beni biraz üzdü. Özellikle bir adam çıkıyor ,terör estiriyor ve bunu iki kez yapıyor ama biz andaval gibi adamın ağzına bakıyoruz. Hikayede törpülenmesi gereken belli unsurlar vardı, ancak bu kadar da olur :) Onun haricinde mekan unsurunun genişlemesi ve oyuna Tomb Raider havası katılması çok hoş olmuş.

Lust Epidemic'e göre Treasure of Nadia'nın karakterleri daha başarılı olmuştu. Gerçekten modellemeler ve görseller inanılmaz derecede iştah kabartan türdendi. Oyunu oynayıp bitirdikten sonra şunu dedim: ''Bu oyundakiler görsel sahne ise diğerleri ne?'' Oyundaki animasyonlar gerçekten muazzamdı ve karakterlerin artmasıyla yaşanan sahne bolluğu oyunu ayrı bir seviyeye çıkarmış. Şu zamana kadar birçok adult oyun oynadım ama hala NLT kadar başarılı animasyon yapan bir geliştirici göremedim.

Daha önce Lust Epidemic oynamamış iseniz oynamalısınız, aksi taktirde hikayede geçen birçok unsuru anlamayacaksınız ve bunlar size yeni bir şeymiş gibi gelecek. Eski oyundaki karakterleri görmemiz gerçekten çok güzeldi, özellikle ilk oyundaki ana karakterimizin ağzını yüzünü kırasım geldi :D Eski karakterle olan diyaloglar hikayeye ayrı bir hava katmıştı ve bu sahneleri daha fazla keyif alarak oynadım.

Lust Epidemic'e göre Treasure of Nadia'nın oynanışı daha kolay olmuş. Küre sizlere daha çok yardımcı oluyor, tabii bazı yerlerde bir cacık anlamamanız mümkün. Zamanla gelişiyor ve birçok şeyi elde ediyorsunuz, karakter gelişiminden ayrı derecede bir haz duyuyorsunuz. Karakterler ve eşyaları geliştikçe oyun daha akıcı bir hal alıyor. Tabii oyunun bazı görevleri oldukça zor, özellikle balıkçının verdiği görevler. Buraya ayrı bir parantez açmak istiyorum, Adult Oyun Çeviri yaptığı ufak tefek oynamalar ile beni bir hayli güldürdü. Özellikle balıkçının şarkısını dinlemek için dakikalarca dükkanın içinde durdum :D

Hikayede belli kısımların düzeltilmesi gerekirdi, ancak devam oyununa bağlayabilmek için sanırım bu yola başvurmuşlar. NLT yaptığı animasyon sahneleri ile çok iyi oyunlar çıkarıyor. Her ne kadar hikayede belli mantık hataları olsa da; bu tarz ilgi çekici hikaye ve görsel barından çok az oyun var. Mutlaka oynanması gereken bir oyun, hem ilk oyununu oynamalısınız hem de bunu.

Evet, gene bir oyun bittiği için çok üzüldüm ve bana bu hissi yaşatabilen sadece birkaç oyun var. Bundan dolayı NLT'nin oyunlarının yeri benim için ayrı. Oyun o kadar etkileyiciydi ki, bittikten sonra bir boşluk hissine kapılmanız muhtemel :(

Y

yasinreis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sizin yayinladığınız son sürümünü indirdim.Türkçe değil? nasıl Türkçe yapabilirim ve ara sahneler neden 144p? bu soruma çok hızlı bir cevap alırsam çok mutlu edersiniz beni

S

Silinen üye 28892

Oyunun sizin yayinladığınız son sürümünü indirdim.Türkçe değil? nasıl Türkçe yapabilirim ve ara sahneler neden 144p? bu soruma çok hızlı bir cevap alırsam çok mutlu edersiniz beni
Türkçe indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ara sahnelerin kalitesini arttırmak için ayarlardan "low quality" seçeneğini no yapın sorun düzelecektir.

P

Pej0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Envanteri açmak i mçin sağ tıklayın diyor telefonda nasıl yapacağım?

A

Arzat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe olan versiyonunda animasyonları göstermiyorlar bundaysa animasyonları gösteriyolar amma ingilizce ne tadı kaldı

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Türkçe olan versiyonunda animasyonları göstermiyorlar bundaysa animasyonları gösteriyolar amma ingilizce ne tadı kaldı
Hayır Türkçe sürümünde de animasyonlar gösteriliyor. Ayarlardan NSFW ayarını NO yapıp tekrar denersen animasyonları görebilirsiniz.

A

Arzat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır Türkçe sürümünde de animasyonlar gösteriliyor. Ayarlardan NSFW ayarını NO yapıp tekrar denersen animasyonları görebilirsiniz.
Ne kadar denereem deneyem olmadı zaten aga Girdim 3 4 kez kapat basdım amma yok olmuyo gostermiyolar girişde bile animasyon yoktu

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ne kadar denereem deneyem olmadı zaten aga Girdim 3 4 kez kapat basdım amma yok olmuyo gostermiyolar girişde bile animasyon yoktu
Sorunun kaynağı ne bilmiyorum ama herhangi bir sebepten ötürü cihazınızdan kaynaklanıyor.

S

Seth11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyynda lighter lazim diyor ama hic bir yerde bulamiyorum acaba ne yapmam lazim
Not : Magazadada yok

C

cem1471

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu indirdikten sonra kurulumu tamamladım ve tamamlandiginda trojan virüsü ile karşılaştım cidden de en son bekleyeceğim şeydi

Üst Alt