The Tyrant Türkçe Yapay Zeka - 0.9.4 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Tyrant Türkçe Yapay Zeka - 0.9.4

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.4
arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Baştaki Ntr açık ile kapalının ne farkı var acaba??

H

Hasandursun43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok karışık oyun içi ne yapmamızı gösteren şeyler eklenirse daha iyi olur

H

Hasan15420

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Görevlerde gece 4 de mutfakta buluş diyor ama gece 4 ü göremiyorum hiçbir türlü karakter zorunlu şekilde uyuyor saat 3 de zaten istemesende

S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda yükleme yapamıyorum kayıtlara ne kadar dokunsamda hiç bir şey olmuyor oyuna baştan başlayıp yükle dediğimde de sanki kayıt menüsüymüş gibi kayıt yapıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun hala devamı var mı ? Kötü yolu seçerek gittim ve oyun adeta bitti gibi

murro58

murro58

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
bu oyunda anladığım kadarıyla iyi tarafı seçersen hep aynı döngüde gidiyor ama kötü yoldan gidersen oyunu nerdeyse bitiriyorsun ama rehberi olsaydı keşke

M

Mertksr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt sorunu düzeltildi mi ona göre tekrar indiricem oyunu

S

Silinen üye 51248

Bu oyunu Dc de bulmama yardım eden tüm arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ederim gecenin bir yarısı 15 kişi bu oyunu bulmada yardım ettikleri için sağolsunlar var olsunlar. Oyuna gelince gerçekten biraz karışık ama zor değil mantığını cozdugun zaman oynayabiliyorsun en Son 6 7 ay önce oynamıştım şimdi başka bir amaç için indiriyorum hası hayırlısı. ..@hackgaminggg

Üst Alt