The Tyrant Türkçe Yapay Zeka - 0.9.4 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Tyrant Türkçe Yapay Zeka - 0.9.4

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.4
A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar drive linklerinin hepsi patlak hep aynı hata veriyor alan yöneticinize başvurun diyor dosya çok fazla kullanici tarafindan indirildigi icin erisim saglanmiyor mega linklinden indirirken dosya dolunca internet tarayicisi direk kapaniyor clouddan dosya indiriliyor olarak algilaniyor fakat sekmeler acildigi gibi kapanıyor lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz bu oyunda filf te aynı sıkıntı var....

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
arkadaşlar drive linklerinin hepsi patlak hep aynı hata veriyor alan yöneticinize başvurun diyor dosya çok fazla kullanici tarafindan indirildigi icin erisim saglanmiyor mega linklinden indirirken dosya dolunca internet tarayicisi direk kapaniyor clouddan dosya indiriliyor olarak algilaniyor fakat sekmeler acildigi gibi kapanıyor lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz bu oyunda filf te aynı sıkıntı var....
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
dosyalarımı telefondan indiriyorum malesef bilgisayardan değil

J

Johhnyjohn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda Cassandra Mutfaktaki hareket sahnesinde hata vermeden atıyor

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu güncelledim fakat giriş ekranını geçer geçmez direk atıyor ne yapılabilir bu konu ile alakalı

A

Asdfeq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda uzun bir zaman ilerledim hiçbir sorun yaşamadım fakat saat 9 da mutfakta kız günaydın diyor ,kızla konuşmam gerekiyor yeşil kalbe dokunduğumda konuşmak istediğimde oyun donuyor ve 2 -3 saniye içersinde kapanıyor acaba o karakterle ilgili hikaye mi bitti?

A

Asdfeq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yo
Oyunda uzun bir zaman ilerledim hiçbir sorun yaşamadım fakat saat 9 da mutfakta kız günaydın diyor ,kızla konuşmam gerekiyor yeşil kalbe dokunduğumda konuşmak istediğimde oyun donuyor ve 2 -3 saniye içersinde kapanıyor acaba o karakterle ilgili hikaye mi bitti?
Yoksa bu bir problem mi

J

Johhnyjohn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende de aynı sorun var orayı atlamak için cheat yapıyorsun

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İngilizce yapay zekalar olarak ayrı bir konu açar mısınız dile bakmadan indirdim internetime yazık oldu 3 gb'ta olsa 😄

Skill

Skill

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bitiremedim görev menüsünü Türkçe değil acil düzeltilmeli

I

ilqer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun Cheat dosyasıda var ama bitmeden oturmamıs hikayeler var bitmesini beklemek çok sağlıklı olacak ama bakılabilir net tatmin eder

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
para hilesi yokmu bu oyunda ben bulamadım parada kazanamıuorum

Üst Alt