The Twist Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe The Twist Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.52
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunun orjinali bozulmuş şekilde mi acaba ?
şöyle bir şey yazmışsınız ; orijinal versiyonu ayrı bir paket olarak erişime çıkacak sadece discord sunucumuzda paylasilacak.
Çeviri yapılırken yumuşatmalar yapılıyor direkr olduğu gibi çevirilmiş hali Discord sunucumuzda bulunuyor.

S

Seeq

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hocam şimdi paketi alsak, orjinal sürüme discord dan nasıl erişeceğiz oradan mı yazacağız sonuçta herkese açık paket değil ya

K

kara24422

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu acınca farklı oyun acılıyor ?

S

Serkaan12

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Android için gelicek mi

E

Ellaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu Oyun benim PC deşer
Güzel duruyor bu arada oyun

V

Viskozite

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bir sorum var ona göre oyunu alaçam telefondan satın alınca bilgisayardan da girebiliyoz mu

S

sesse

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun İngilizcesi site de yok mu baktım ama bulamadım İngilizcesi için de mi üyelik gerekiyor?

A

Azginteke

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ödeme bildirimi yaptım ama dönüş olmadı

KleJhar

KleJhar

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunun dosyalarını sistemimden nasıl silebilirim ? ayrıca discord hesabıma destekçi plus rolü tanımlanmadı yardımcı olursanız sevinirim.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
oyunun dosyalarını sistemimden nasıl silebilirim ? ayrıca discord hesabıma destekçi plus rolü tanımlanmadı yardımcı olursanız sevinirim.
Sunucuda yetkililere yazınız verilir. Oyunun dosyalarını diğer dosyalara yaptığınız gibi aynı şekilde silebilirsiniz.

Üst Alt