The Twist Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe The Twist Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.52
Hsgl27

Hsgl27

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Android sürümü mevcut olsa muhteşem olacaktı ne

Hsgl27

Hsgl27

Kredi
1$
Hamilelik te var demi oyunda

H

h2saylan

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 6462

GENEL BAKIŞ

The Twist seçim tabanlı, randevu simülasyonu türündeki bi görsel romandır. Oyun 3 boyutludur ve çoğu sahnede kamerayı dilediğiniz gibi çevirebilir ve her açıdan bakabilirsiniz. Şehirdeki insanlarla kaynaşıp, işleri ileriye götürmenin yollarını araman gerekiyor. Çevrendeki her kişi, senin işine yarayacak şeylere sahip olabilir. Onlarla ilişkini ilerletebilecek misin?
Paylaşılan Tarih: 27.02.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.42
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: Belli Değil
Tahmini Oynanış Süresi: 15-25 Saat Arası

Oyun Konuları
3D Game, 3DCG, Male protagonist, Animated, Anal sex, Vaginal sex, BDSM, Blackmail, Big tits, Groping, Group sex, Handjob, Interracial, Lactation, Lesbian, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Sleep sex, Titfuck, Voyeurism, Spanking
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Twist oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 6462

GENEL BAKIŞ

The Twist seçim tabanlı, randevu simülasyonu türündeki bi görsel romandır. Oyun 3 boyutludur ve çoğu sahnede kamerayı dilediğiniz gibi çevirebilir ve her açıdan bakabilirsiniz. Şehirdeki insanlarla kaynaşıp, işleri ileriye götürmenin yollarını araman gerekiyor. Çevrendeki her kişi, senin işine yarayacak şeylere sahip olabilir. Onlarla ilişkini ilerletebilecek misin?
Paylaşılan Tarih: 27.02.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.42
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: Belli Değil
Tahmini Oynanış Süresi: 15-25 Saat Arası

Oyun Konuları
3D Game, 3DCG, Male protagonist, Animated, Anal sex, Vaginal sex, BDSM, Blackmail, Big tits, Groping, Group sex, Handjob, Interracial, Lactation, Lesbian, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Sleep sex, Titfuck, Voyeurism, Spanking
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Twist oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
oyunun orjinalliğini bozmazsanız parası sıkıntı deil,buna benzer bir siteden summertimesaga vipini almışdım ama malesef oyunu acdığım gibi sildim, bütün karakterlerin rollerini değiştirmişler neymiş yasak içerikmiş o zaman başka bir oyun cevir bu oyunu o zaman oynamanın ne anlamı kaldı..

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
oyunun orjinalliğini bozmazsanız parası sıkıntı deil,buna benzer bir siteden summertimesaga vipini almışdım ama malesef oyunu acdığım gibi sildim, bütün karakterlerin rollerini değiştirmişler neymiş yasak içerikmiş o zaman başka bir oyun cevir bu oyunu o zaman oynamanın ne anlamı kaldı..
STS birebir aynı çevrildi herhangi bir oynama yapılmadı orjinalinde de bu şekilde. Twist de dediğiniz gibi değişiklikler yapıldı orijinal versiyonu ayrı bir paket olarak erişime çıkacak sadece discord sunucumuzda paylasilacak.

escobar1239

escobar1239

Kredi
1$
Android de neden yok ya

H

HentaiChan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok teşekkür ederim istediğim türkçe oynamak istemiştim ya :) çok sevindim :)

Bahvan47

Bahvan47

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun galeri modu var mı?

İNTeRFeCToReM

İNTeRFeCToReM

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
oyunu indirdim kurdum dosyaları doğruları ama the twist yerine timestamp: lost love açılıyor çözümü varmı acaba

A

altugcihan47

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu açınca timestamp: lost love oyunu açılıyor linklerde bir problemmi var acaba

L

Lynch25

Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyuna girdim timestamps çıktı ?

Marine

Marine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geldi iki oyundan diğeri oynayalım bakalım.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
oyuna girdim timestamps çıktı ?
oyunu açınca timestamp: lost love oyunu açılıyor linklerde bir problemmi var acaba
oyunu indirdim kurdum dosyaları doğruları ama the twist yerine timestamp: lost love açılıyor çözümü varmı acaba
Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.
Discord sunucumuzda yazarsanız daha iyi anlatabilirim gerekli dosyayı burdan atamıyorum.

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Veee beklenen an gelmiş :D

M

mucahitsaitb42

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
şu oyun apksıda olsa dadından yenmez çıkarımı ki apksı

S

Seeq

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunun orjinali bozulmuş şekilde mi acaba ?
şöyle bir şey yazmışsınız ; orijinal versiyonu ayrı bir paket olarak erişime çıkacak sadece discord sunucumuzda paylasilacak.

Üst Alt