The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
K

kuzexde

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Genesis order bugün sabah satın aldım ID şifre giriyorum kalıyor öyle herhangi bir uyarıda vermiyor ne yapmalıyım?
"Normal versiyonu nu aldım ve normal indirdim özel versiyonu indirmedim"

H

hasntkmz@gmail.

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Özel versiyon android boyutu ne kadar

H

hasntkmz@gmail.

Kredi
0$
Özel versiyon aldım indirdim giriş başarısız diyor bakabilecek var mı acil

K

keskin06

Kredi
1$
güncel versiyonu indirdim fakat böyle bir uyarı alıyorum neden yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-12-31 022234.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-31 022234.png
    10.5 KB · Görüntüleme: 27
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
güncel versiyonu indirdim fakat böyle bir uyarı alıyorum neden yardımcı olurmusunuz
Oyunun uygulamasını ve dosyasını zipten çıkartıp aynı klasörün içine koy, uygulamayı yönetici olarak çalıştır. Hala aynı hatayı veriyorsa muhtemelen Cloud üzerinden indirirken dosyanın adı değişmiştir, '.aoc' uzantılı dosyanın adı hatada yazan dosya adıyla bire bir aynı olmalı.

K

kuzexde

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Arkadaşlar Sahne sırasında siyah ekran yiyorum gerisi gelmiyor Yardımcı olurmusunuz? nasıl geçicem daha %1 olmadı ilerliyemiyorum da o sahneyi geçmeden Sahnede Erikayı lilianın evine kadar eşlik edip yemek yiyeceklerdi sonrası yok siyah ekran oluyor kalıyor.

H

hasntkmz@gmail.

Kredi
0$
Oyun yüzde kaça kadar 49 geldim sahneler neredeyse bitti daha yarım olmadan biri bir açıklama yapabilir mi

H

hasntkmz@gmail.

Kredi
0$
Oyun yüzde 59 da bitiyor bu guncellenmis değil ki geçen sene indirdigimiz de gene yüzde 59 du

K

kuzexde

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun yüzde 59 da bitiyor bu guncellenmis değil ki geçen sene indirdigimiz de gene yüzde 59 du
en azından %59 a gelmişsin oyunun başında takıldım kaldım 1 kişi çözüm söyledi DC ye bile yazdım ulaşan olmadı mal gibi aldık kazıklandık ilk başta girememiştim sonradan girdik %1 olmadan ilk sahnede siyah ekran aldım devamı gelmedi takıldı kaldı ama çözen yok!!

K

keskin06

Kredi
1$
oyu n yüzde 83e kadar güncellenmedimi arkdaşlar 67deyken neden hikaye bitti bir açıklama yapabilecek birisi varmı

bayloz

bayloz

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
%68 de mi bitiyor oyun yoksa güncelleme düzgün bir şekilde yapılmadı

mathaimuss

mathaimuss

mathai
Çevirmen
Web Sitesi
adultoyunceviri.com
Kredi
0$
en azından %59 a gelmişsin oyunun başında takıldım kaldım 1 kişi çözüm söyledi DC ye bile yazdım ulaşan olmadı mal gibi aldık kazıklandık ilk başta girememiştim sonradan girdik %1 olmadan ilk sahnede siyah ekran aldım devamı gelmedi takıldı kaldı ama çözen yok!!
Discord sunucusuna tekrar takıldığın yeri Ekran görüntüleri ile birlikte atar mısın? Yardımcı olmaya çalışalım.

K

kuzexde

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Discord sunucusuna tekrar takıldığın yeri Ekran görüntüleri ile birlikte atar mısın? Yardımcı olmaya çalışalım.
Attım cevap yok kardeşim. Ula gidiyorum sahne esnasında siyah ekran geliyor bir daha birşey gelmiyor öyle kalıyor sorunu hala çözemedik.

D

dahrez

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Kullanıcı adı hatalı diyor doğru yazmama rağmen. Tamamı ingilizce harflerden oluşuyor buna rağmen giriş yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Deepİmpact.

Deepİmpact.

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyunun Android versiyonunda data da dosyası bulunmuyor. Save yapacaz yapamadık gelde oyna şimdi %50 ye kadar. Sasıl ÇÖZEBILIRIM? yardımcı olurmusunuz bendeki özel çeviri.

K

kuzexde

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Kullanıcı adı hatalı diyor doğru yazmama rağmen. Tamamı ingilizce harflerden oluşuyor buna rağmen giriş yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Hocam ben de aynı sorunu aldım hiç kimse sorunu çözemedim sinirlenip entere 3 kere bastım giriş kabul oldu birden fazla entera bas giriş yapabilirsin ama oyunda hata aldım devam edemiyorum boşa aldım oyunu. %1 bile olmadan oynayamıyorum Discord adresine sorunu yazdım cevap yazan yok burdan yazdım discorda yazın dediler yazdık cevap yok burdan bir daha birşey alırsam 2 olsun o kadar diyorum.

S

sqndal

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunun 96021 sürümüne ne zamana güncellenir

Üst Alt