The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
N

nacya12

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
tashanın dükkanında ki sorun ne zaman düzelecek pc

nehaber

nehaber

Kredi
0$
Merhaba, oyunun özel Türkçe çeviri versiyonunu aldım ve indirdim. Ancak açtığım zaman, kullanıcı adım ve şifremi doğru girdiğimden defalarca emin olmama rağmen yanlış diyor yardımcı olabilir misiniz?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Merhaba, oyunun özel Türkçe çeviri versiyonunu aldım ve indirdim. Ancak açtığım zaman, kullanıcı adım ve şifremi doğru girdiğimden defalarca emin olmama rağmen yanlış diyor yardımcı olabilir misiniz?
Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

nehaber

nehaber

Kredi
0$
Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.
Zaten kullanıcı adım ve şifremde bu harfler bulunmuyor, denedim yine ama olmadı. Hatta şifremi ve kullanıcı adımı da değiştirdim öyle girmeyi denedim ama yine olmadı. Ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Zaten kullanıcı adım ve şifremde bu harfler bulunmuyor, denedim yine ama olmadı. Hatta şifremi ve kullanıcı adımı da değiştirdim öyle girmeyi denedim ama yine olmadı. Ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.
Özel çeviriye sahipsin, büyük ihtimalle normal çeviri kısmından indirmiş olabilirsin. Dikkatli kontrol edip yeniden indirmeyi dene özel çeviriden. Eğer yine aynı hatayı alırsan mackenzie ile iletişime geç özel mesaj yoluyla

nehaber

nehaber

Kredi
0$
Özel çeviriye sahipsin, büyük ihtimalle normal çeviri kısmından indirmiş olabilirsin. Dikkatli kontrol edip yeniden indirmeyi dene özel çeviriden. Eğer yine aynı hatayı alırsan mackenzie ile iletişime geç özel mesaj yoluyla
Evet, haklıymışsınız. Özel çeviriyi indirince düzeldi. Yardımınız için teşekkür ederim.

S

silahsizkuvvet

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Eski oyun %60 yenisi sıfırdan başladı çözümü nedir save dosyasını bulamadım

-'StroK!#

-'StroK!#

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda herhangi bir sıkıntı var mı tashanın dükkan sorunu demişler düzeltildi mi ona göre yeni sürümü indireceğim ?

firteclup

firteclup

Kredi
0$
Oyun tam olarak nerede bitiyor cehenneme girdim sonra kızların yanına döndüm oyun takılı kalıyor?

firteclup

firteclup

Kredi
0$
Yani 3 sahne daha var gösteriyor

-'StroK!#

-'StroK!#

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
megada hızlı indiriyorum fakat kotayı aşıyorum cloud ise çok yavaş indiriyor ıdm kullandım süresi bitti başka türlü nasıl hızlı indirebilirim

N

nacya12

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
herkese cevap veriyorsun tashanın dükkanı sorularına cevap vermiyorsun bilmiyorsan bilmiyorum de geç

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
herkese cevap veriyorsun tashanın dükkanı sorularına cevap vermiyorsun bilmiyorsan bilmiyorum de geç
Daha önce de cevap verdim zaten oyunu oynayan kişilerin çoğu böyle bir hata bildirmedi diye. Hepsi sorunsuz tamamladı oyunu. Sen de tekrardan indir ve o kısma yeniden geldiğinde eğer öyle bir hata halen veriyorsa yaz bana iletirim yazılımcımıza

Üst Alt