The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Lust Epidemic ve Treasure of Nadia'dan sonraki oyunumuz. Üçlemenin son oyunu olacak. NLT'nin oyunları o kadar güzel oluyor ki, final yapana kadar oyunla ilgili tek bir adım atmıyorum. Siz de benim gibi güncellemelerin gelmesini beklemekten sıkılıyorsanız, oyunun final yapmasını bekleyin. Oyunu 1 hafta içine yayarak bitirmek daha güzel oluyor.

Umarım The Genesis Order'da hikaye anlamında daha iyi şeyler görürüz. Çünkü oyun serileri uzadıkça hikaye yönünden zayıflıyor. İlk oyun Lust Epidemic daha gizemliydi, ancak ikinci oyundaki gizem unsuru beni ilk oyun ki kadar etkilemedi. Burada bir şeyleri çözmeye çalışan bir karakteri oynayacağımız için, hikayenin daha güzel olacağını düşünüyorum. Zaten görsel anlamda NLT'den bu zamana kadar kötü bir şey görmedim. Umarım üçlemenin şanına yakışan bir final oyunu görürüz. Treasure of Nadia'da yaşadığımız görsel şölenin 2 katını yaşayacağımıza dair en ufak şüphem yok. Seri hep üstüne koya koya devam etti, gerçekten taktire şayan :)

NTL'nin daha farklı oyunlar yapmasını ve daha farklı oyun türlerinde de oyun çıkarmasını istiyorum. Evet, RPGM türü gerçekten çok güzel, ancak bu kadar kaliteli bir geliştiriciden insan ister istemez bir Renpy oyun da bekliyor :) Bakalım gelecek bizlere neler gösterecek.

NTL kadar başarılı oyunlar yapan ve bu seviyeye çıkabilen çok az yapımcı var. Gerek oynanış stili gerekse görselleri ile bizleri harika bir oyun bekliyor olacak. Umarım gelecekte birçok geliştirici NLT kadar harika oyunlar yapabilir. Böylelikle her yeni gün görsel şölenler yaşaya yaşaya harika oyunlar oynayabiliriz :)

NLT'nin oyunları oynamayan çok şey kayıp eder...

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Umarım Türkçe çevirisi paralı olmaz gameplayini izledim efsane bir şey
Maalesef, Türkçe çeviri Treasure of Nadia gibi ücretli olacaktır. Zaten ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu bilindiği için normal karşılamak lazım ayrıca oyunun Türkçe çevirisi şuan çoğu yerde yok. Tabi almak size kalmış iyi forumlar 👍

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Umarım Türkçe çevirisi paralı olmaz gameplayini izledim efsane bir şey
Türkçe bir şekilde oyuna erişmek istiyorsanız tek seferlik bir ücret ödedikten sonra oyun final verene kadar erişebilirsiniz veya oyun final verdikten sonra erken erişimden çıkmasını da bekleyebilirsiniz.

Elwasyy

Elwasyy

Güncelleme Abonesi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Arkadaşlar oyun Rpgm bir oyun yani oyunda özgürsünüz tabii ki hikayeye bağlısınız fakat bir yere gitmekte özgürsünüz.Nlt yine bir başyapıt çıkarmış. Fakat oyun bana Treasure of Nadia'yı çok fazla andırdı.Örnek vermek gerekirse; Treasure of Nadia'da Kütüphaneci Diana vardı.The Genesis Order'da ise Melissa var. Yani karakterler farklı olabilir ama Treasure of Nadia'da Diana'ya müstechen şeyler yaptırmak için oyunda çok fazla ilerleme kaydetmeniz gerekiyordu.Bu durum Melissa içinde geçerli Treasure of Nadia'yı oynuyanlar The Genesis Order'da söylediğim şeyi anlayacaklardır.Ayrıca oyun Lust Epidemic ve Treasure Of Nadia'dan bir çok Surprise Egg barındırıyor örnek vermek gerekirse;Treasure of Nadia'da barmen olan Tasha,The Genesis Order'da bir Erotik Shop yönetmekte ve yapımcının bu 2 oyunu Lust Epidemic ve Treasure of Nadia'dan bir çok Surprise Egg koyacaktır.Ayrıca bu oyunun tahmini olarak 2 sene'de biteceğini düşünürsek.Oyunun hikayesi bir hayli çarpıcı olacaktır. Ne olursa olsun Nlt Games bu hikaye işini çok iyi yapıyor.

Diğer konumuz ise The Genesis Order Diğer Nlt Games oyunlarına nazaran bu oyunda daha çok seslendirme koymuş.Örnek vermek gerekirse; Lust Epidemic ve Treasure of Nadia'da konuşmalarda çok fazla seslendirme yoktu genel olarak karakterlere sınırlı bir ses atanmıştı ve onu loop ederek kullanılıyordu.Fakat bu oyunda çok fazla ses dinamiği ve çok fazla görsel efekt var buda oyunun sizi bir 3D Animasyon Film'i gibi içine sürüklüyor.Oyunun en çok öne çıkan özelliği ise oyunda Nlt Games'in diğer oyunlarına nazaran daha fazla videolu görsel koyması örnek veriyorum;Treasure of Nadia'da çok fazla videolu animasyon yoktu.Bir çok yerde sadece müstehcen yerlerde videolu animasyon vardı.Fakat yapımcı Nlt Games bu olayı daha da bir üst seviyeye taşıyarak artık oyun için konuşmalarda dahi bir videolu animasyon eklemiş ve siz bu oyunu oynarken sanki bir film izliyormuşcasına sizi içine sürüklüyor.Seslendirmeler ve Görsel kalite o kadar üst düzey ki ben şahsen hayran kaldım.Lust Epidemic ve Treasure of Nadia'ya göre bir çok şeyde ilerleme kaydetmişler.Güzel bir ilerleme'de şurada gerçekleşmiş.Oyuna telefon mesajı eklenmiş.Örnek vermek gerekirse;Milf City gibi sandbox oyunlarında telefon'a bir mesaj geliyor ve siz o mesajı okuyup yanıt verebiliyorsunuz.Nlt Games bu olayı daha farklı hale getirmiş.Mesaj size geliyor telefonda otomatik olarak gösteriliyor fakat Mesaja cevap veremiyorsunuz.Belki oynadığım bu %2'lik kısımda bu böyledir ileri ki zamanlarda bu değişkenlik gösterebilir.Yapımcının insiyatifine kalmış birşey.Ayrıca menü sisteminde güzel bir değişiklik olmuş karakter kalpleri ve isimleri gibi yerler çok iyi konumlandırılmış ve kolay alışabilir hale gelmiş. Koyu temalı menü gözü fazla almıyor ve rahatlıkla neyin nerede olduğunu görebiliyorsunuz.Treasure of Nadia'ya göre fazla göz yormuyor onun kadar parlak bir menü değil.
"Şahsi fikrimi söylemek istiyorum.Treasure of Nadia'da oyun çok fazla gün yüzü içerdiği için mecbur olarak menü'de bu kısımda fazla parlak olabiliyor.Bu durum The Genesis Order'da yok."

Ayrıca çok mutlu olup ama bir yandan da çok şaşkın olduğum bir durum oyuna eklenmiş.Gündüz Gece olayı oyuna dahil olmuş ve bu oyunu dahada mükemmeliyetçi hale getirmiş. Zaman geçtikte karanlık oluyor.Yağmur yağıyor şimşekler çakıyor vb. bir çok olaya şahit olabiliyorsunuz.Şahsen adeta bir Batman Arkham City havası verdi bana ve bu his gerçektende çok iyiydi Zaman döngüsü tabii ki bir çok Sandbox veya Rpgm oyununda olabilir bunamı şaşırıyorsun diyenler olacaktır.Tabii ki bir çok oyunda var fakat The Genesis Order bu olayı öyle bir kavramış ki "Gerçekçi" hava ve Gece Gündüz simülasyonu koymuş.Yapay birşey hissetmiyorsunuz.Akşam olduğunda hava sisli olabiliyor. Haritada gezerken sanki gerçekmiş gibi bir hissiyat veriyor.Bu olayı çok iyi yapmışlar.Fakat %2'lik kısımda şunu farkettim daha fazla diyalog eklenmiş.Lust Epidemic başlangıncında'da aynı durum vardı.İlk %10'luk kısımda çok fazla diyalog içeriyordu.The Genesis Order'da da bu olay var.Diyaloglar fazla kiminin hoşuna kiminin hoşuna gitmeyeceği bir özellik olabilir ama diyaloglar bile video animasyonu ve seslendirmeyle sizi içine çekiyor yani sıkılmayacağınızı varsayıyorum.

Nlt Games'in diğer oyunlarında NPC'ler ile temasa geçemiyordunuz.Treasure of Nadia'da Market olsun vb. yerler olsun orada NPC'ler vardı fakat iletişim kuramıyordunuz. Ama The Genesis Order'da önünüze gelen NPC ile iletişim kurabiliyorsunuz.Bu oyuna daha'da gerçekçi bir hava katıyor.Tabii ki adult bir oyundan çok fazla gerçekçilik bekleyemezsiniz.Bir Red Dead Redemption II değil öyle birşey düşünmeyin.Ama NPC'lerle bile görüşmek oyuna ayrı hava katıyor.Çok uzattım biliyorum fakat oyun hakkında
bilgi sahibi olmanızı istiyorum sadece son bir konuya daha değineceğim ve konuşmamı sonlandıracağım.

Haritada ki Depo,Karakol vb. binaların model tasarımları Treasure of Nadia ve Lust Epidemic'e göre arşa çıkarılmış böyle şeylere takıntılımısınız bilmem ama Görsel tarafında aşırı iyi bir hava kattığını söyliyebilirim.Hikayeside sürükleyici bir hikaye olacağa benziyor.Zaten Nlt Games gibi bir firmadan'da güzel bir hikaye beklersiniz.Bu konuda kimseyi üzmeyecek bir hikaye görüyorum.The Genesis Order'ın tek kötü bulduğum tarafı.Treasure of Nadia'ya harita ve kazı kazmak gibi bir çok olayda
benzerlik yansıtması bu durum bazılarınızın canını sıkabilir.O yüzden şimdiden size söyleyeyim.

Diyeceksiniz ki %2'lik bir oynanış süresinden tahminen 22 dakikaya falan denk geliyor.Bu kadar sonuçmu çıkardın diyeceksiniz.Tek diyeceğim şey lütfen oyunu hemen satın alın ve söylediklerimi sizde hissedeceksiniz emin olun.Kesinlikle güzel bir başyapıt olacağa benziyor.Umarım bir sorun çıkmadan diğer sürümleride sorunsuz oynuyabiliriz.
Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunu oynamayanın aklından şüphe ederim, bende oynamadım daha deliriyorum :)

Q

quesman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun ne zaman final verir tahminen

B

Bora Duru

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
A

alaca1281

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu özel versiyon ne oluyor mağazada 2 tane paket var hangisini alacaz

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
DozgerMirza

DozgerMirza

S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
para hilesi varmı

D

Demirci48

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ama ücretli olması hiç olmamış yaa

polo1549

polo1549

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyun çok kısa sürdü bunlar böyle 2 ayda bi kısa güncelleme atarsa 1 senede final veremez bu oyun ama mükemmel

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
oyun çok kısa sürdü bunlar böyle 2 ayda bi kısa güncelleme atarsa 1 senede final veremez bu oyun ama mükemmel
Oyun nadia'daki gibi 15 günde bir güncellenecek. Biz 2-3 sürümde bir Türkçesini çevirip yayınlayacağız.

D

DayiBey32

S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Destekçi plus aldım bu oyunun türkçe versiyonunu oynamam için tekrar mı almam gerekiyor mağazadan

Üst Alt