The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Y

yasuo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4397

GENEL BAKIŞ

Kahramanımız diğer insanlar gibi normal ve huzurlu bir hayat yaşar. Ta ki mafyadan gelen o mektup bu huzuru kaçırana dek. Bu mektupun peşinden gideceksiniz ve ebeveynlerinizin geçmişinden dolayı bir mafya sözleşmesine maruz kalacaksınız. Bir mafya ailesine hizmet etmek zorundasınız. Ama öyle sıradan bir mafya ailesi değil, ülkedeki en tehlikeli ve rezil suç örgütlerinden biri olan DeLuca ailesine...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.06.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.22 GB
Oyun Boyutu APK: 552 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
3DCG, Dating sim, Male protagonist, Voyeurism, Big ass, Point & click, Animated, MILF, Romance, Humor, Graphic violence, Teasing, Groping, Cheating
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Deluca Family oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Yeni güncelleme ne zaman çıkar ortalama

X

Xin Zhao

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu
Ekli dosyayı görüntüle 4397

GENEL BAKIŞ

Kahramanımız diğer insanlar gibi normal ve huzurlu bir hayat yaşar. Ta ki mafyadan gelen o mektup bu huzuru kaçırana dek. Bu mektupun peşinden gideceksiniz ve ebeveynlerinizin geçmişinden dolayı bir mafya sözleşmesine maruz kalacaksınız. Bir mafya ailesine hizmet etmek zorundasınız. Ama öyle sıradan bir mafya ailesi değil, ülkedeki en tehlikeli ve rezil suç örgütlerinden biri olan DeLuca ailesine...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.06.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.22 GB
Oyun Boyutu APK: 552 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
3DCG, Dating sim, Male protagonist, Voyeurism, Big ass, Point & click, Animated, MILF, Romance, Humor, Graphic violence, Teasing, Groping, Cheating
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Deluca Family oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
BU MAĞARA GÖREVİNİ BİR TÜRLÜ YAPAMADIM YAPABİLEN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

ScolarVisari

ScolarVisari

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
steamcommunity.com
Kredi
0$
oyun nerde son bulmustu?
Kardeşim oyun içinde sol üstte olay günlüğü gibi bir şey olması lazım. Hani kendi karakterimizi, diğer karakterlerin düşüncelerini, sevdikleri/sevmedikleri gibi olan yerdeki tepede. Oradaki sol üst kısımdaki olay günlüğünden yeşil olanları bitirmişsin demektir. GRK olarak yazıyor bazı yerlerde yani o görevi yapıp öyle geçebiliyorsun. Eğer hem serbest hem de hikayenin hepsi yeşilse oyunu bitirmişsin ve bizler gibi beklemeye mahkumsun :D

Angarali Sulo

Angarali Sulo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gereksinimler tamam olmasına rağmen Hikaye 5: Gururlu Fazio a geçemiyorum. Neden acaba?

1

19darklord07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ocak sonunda güncelleme gelicek deniyordu noldu ona

ruhisivodka

ruhisivodka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
isabelle ile ilerleme kısmında takıldım kaldım aktör masajında kalmıştım onu yaptım diğer bölüme geçmek için aktör masajı gerek diyo ama zaten yaptım fakat yapılmamış gözüküyor ne yapmam gerek

Üst Alt