The DeLuca Family Sıkça Sorulan Sorular - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

The DeLuca Family Sıkça Sorulan Sorular

• Konuyu başlatan Zetch13
  • Başlangıç tarihi
Zetch13

Zetch13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The DeLuca Family ve HopesGaming SSS

S. Bir güncelleme ne kadar sürer?
C. Birçok faktör rol oynadığından kesin bir cevap vermek zor. Hopes genellikle iki aylık çerçevede tutmaya çalışıyor. Bazen daha hızlı olabilir, bazen biraz daha uzun sürebilir.
Ne yazık ki, bir tahmin yapmak imkansız bir şey. Bu HopesGaming'in bir hobisi ve gerçek hayat gerektiğinde öncelik kazanabiliyor. 3-4 ay gerçekçi olan süre. 3 ayı hedef olarak söylüyor.
Hopes bu projeye gelecekte tam zamanlı devam etmeyi umuyor. Ancak şimdilik - aylık veya hatta iki aylık sürümler için hiçbir garanti yok.

S. Cinsellik nerede ?!
C. Bu oyun diğerlerinden biraz farklı çünkü sadece bir yetişkin oyunu değil. Hikaye, yetişkin içerikler kadar oyunun bir parçasıdır. Bu nedenle, kızların hemen senin için çıldırmasını beklemeniz gerek. Bununla birlikte, oyun boyunca bol miktarda sahne olacak.

S. Neden bazı güncellemelerde bu kadar az hikaye bölümü var?
C. Hikaye ve yetişkin bölümü her iki güncellemede bir değişir. Bir güncelleme serbest dolaşım, ana karakterler ve yan karakterler ile bunların arka planına odaklanılır. Serbest dolaşım, açık ilerlemenin çoğunun gerçekleştiği yerdir.

S. Oyunda NTR olacak mı?
C. Hayır.

S. Oyunda ejderhalar var mı?
C. Belki. :D?

S. Duvar kağıtları, istekler, anket resimleri de oyunda olacak mı?
C. Çoğu olacak. Bazıları rüya resimleri olurken, diğerleri gizli bir galeride (planlanmış özellik) olacak.

S. HopesGaming Kimdir?
C. Hopes çok basit bir adam olduğunu söylüyor. Hikayeler anlatmayı seviyor. Yaramaz hikayeler anlatmayı seviyor. O da oyunlardan hoşlanıyor. Bu yüzden yaramaz bir hikayesi olan bir oyun yapmış. Bu, her şeyi oldukça iyi özetliyor.

Oyun!
Proje, DeLuca ailesi adı verilen mafya temalı bir yetişkin oyunudur. Sadece yetişkin bölümlere odaklanarak değil, aynı zamanda bazı ilginç hikayeler ve oynanış unsurları da var. Bu, elbette oyunun ana odak noktalarından biri olan açık saçık içerik eksikliği ile karıştırılmamalıdır.

Oyunda bulunan özellikler:
- Ücretsiz Dolaşım (Odalar arasında tıklama)
- Envanter sistemi
- Görev sistemi
- Flört simülatörü
- Görev Sözleşmeleri
- Büyüleyici bir hikaye

LunaDeLuca.png

0123metoli

0123metoli

Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Bu oyunda çok sıkan bir hikaye yok tam tersi sizi baglıyor ben bu oyunu ilk indirdigimde sikilacagim zannettim ama tam tersi oldu bu arada limonlu kekin Lunayi özledim😔

ScolarVisari

ScolarVisari

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
steamcommunity.com
Kredi
0$
*SPOILER VARDIR OYNAMAYAN KİMSE OKUMASIN LÜTFEN*

Gençler bir de bir sorum olacak sizlerden; ***SPOILER*** Oyundaki bir müzik var. Bu müzik özellikle duygusal yerlerde giriyor bir örneğim: isabelle ve graice yi barıştırmak için yaptığımız plandaki yerde kulağıma çok mükemmel gelmeye başladı. Isabel eşinin biseksüel olduğunu diyip aldatanın o olduğunu graice ye diyince pişmanlığından isabelin üstüne atlayan graicenin tam atladığı sıradaki çalan müzik... Shazamdan aradım adını Dance Tide veya Dancing Tide olarak verdi ve videoya baktığımda "
" gördüm. Alakası da yok. Acaba oyun dosyalarından alabilir miyim veya çalan parçayı bilen biri bana atabilir mi rica etsem? ***SPOILER***

Schútz

Schútz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
*SPOILER VARDIR OYNAMAYAN KİMSE OKUMASIN LÜTFEN*

Gençler bir de bir sorum olacak sizlerden; ***SPOILER*** Oyundaki bir müzik var. Bu müzik özellikle duygusal yerlerde giriyor bir örneğim: isabelle ve graice yi barıştırmak için yaptığımız plandaki yerde kulağıma çok mükemmel gelmeye başladı. Isabel eşinin biseksüel olduğunu diyip aldatanın o olduğunu graice ye diyince pişmanlığından isabelin üstüne atlayan graicenin tam atladığı sıradaki çalan müzik... Shazamdan aradım adını Dance Tide veya Dancing Tide olarak verdi ve videoya baktığımda "
" gördüm. Alakası da yok. Acaba oyun dosyalarından alabilir miyim veya çalan parçayı bilen biri bana atabilir mi rica etsem? ***SPOILER***
İmza güzelmiş değiştirirsen sevinirim.

Ghostt123

Ghostt123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya bir şişe şarap görevini nasıl yapcam bi türlü yolu bulamıyorum. walfreid den nasıl şarap alacam

A

alpayy004

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar şu 5. göreve bir türlü geçemiyorum millet nasıl geçiyo o kadar uğraştım bi türlü geçemedi elite soldado falan diyo geçemedim bir türlü size zahmet yardımcı olacak varmı sabahtan uğraşıyorum oyunun versiyonu 0.07.2

W

wazonee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler şu Team Gracie görevini nasıl yapcaz Allah aşkınıza

D

dodomp4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam onu değilde isabel'in 3.kayittan sonra oyun kitlendi gibi yapacak birşey yok aktif bir yol bulamıyorum. Asker Fedakarlığı başlığında görevler duruyor o kadar kaldık orada yardımcı olabilir misin

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
hocam onu değilde isabel'in 3.kayittan sonra oyun kitlendi gibi yapacak birşey yok aktif bir yol bulamıyorum. Asker Fedakarlığı başlığında görevler duruyor o kadar kaldık orada yardımcı olabilir misin
Oyunda yapımcıdan kaynaklı hatalar ve oyunda sıkışmalar olabiliyor denemekten başka çareniz yok maalesef.

AFG.Kirito

AFG.Kirito

S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Her şey doğru ama bı yerde yanlışın var NTR olmayacak dedin ama şu Antonio karısı ismini unuttum onunla aldatma yasabilirsiniz ben ilk başta red ettim dedim ki Antonio abim karısı de yengem ona asla ihanet etmem ana Antonio gay olduğunu ve karısını ihmal ettiğini anlayınca acaba yapsam mı diyesim geldi oyunda sanki bı kez daha bana bu soruyu soruyor Antonio aldatilir mi aldatılmaz mı diye güncellemede eğer gelirse bunu anlarız ama kısacası NTR var

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her şey doğru ama bı yerde yanlışın var NTR olmayacak dedin ama şu Antonio karısı ismini unuttum onunla aldatma yasabilirsiniz ben ilk başta red ettim dedim ki Antonio abim karısı de yengem ona asla ihanet etmem ana Antonio gay olduğunu ve karısını ihmal ettiğini anlayınca acaba yapsam mı diyesim geldi oyunda sanki bı kez daha bana bu soruyu soruyor Antonio aldatilir mi aldatılmaz mı diye güncellemede eğer gelirse bunu anlarız ama kısacası NTR var
yok oglum ntr antonio gaye zaten

Üst Alt