Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

The DeLuca Family Sıkça Sorulan Sorular

ZetchskiN

Destekçi Plus
Katılım
27 Eyl 2020
Mesajlar
15
Tepki puanı
7
Puanları
3
Konum
¿?
The DeLuca Family ve HopesGaming SSS

S. Bir güncelleme ne kadar sürer?
C. Birçok faktör rol oynadığından kesin bir cevap vermek zor. Hopes genellikle iki aylık çerçevede tutmaya çalışıyor. Bazen daha hızlı olabilir, bazen biraz daha uzun sürebilir.
Ne yazık ki, bir tahmin yapmak imkansız bir şey. Bu HopesGaming'in bir hobisi ve gerçek hayat gerektiğinde öncelik kazanabiliyor. 3-4 ay gerçekçi olan süre. 3 ayı hedef olarak söylüyor.
Hopes bu projeye gelecekte tam zamanlı devam etmeyi umuyor. Ancak şimdilik - aylık veya hatta iki aylık sürümler için hiçbir garanti yok.


S. Cinsellik nerede ?!
C. Bu oyun diğerlerinden biraz farklı çünkü sadece bir yetişkin oyunu değil. Hikaye, yetişkin içerikler kadar oyunun bir parçasıdır. Bu nedenle, kızların hemen senin için çıldırmasını beklemeniz gerek. Bununla birlikte, oyun boyunca bol miktarda sahne olacak.

S. Neden bazı güncellemelerde bu kadar az hikaye bölümü var?
C. Hikaye ve yetişkin bölümü her iki güncellemede bir değişir. Bir güncelleme serbest dolaşım, ana karakterler ve yan karakterler ile bunların arka planına odaklanılır. Serbest dolaşım, açık ilerlemenin çoğunun gerçekleştiği yerdir.

S. Oyunda NTR olacak mı?
C. Hayır.

S. Oyunda ejderhalar var mı?
C. Belki. :D?

S. Duvar kağıtları, istekler, anket resimleri de oyunda olacak mı?
C. Çoğu olacak. Bazıları rüya resimleri olurken, diğerleri gizli bir galeride (planlanmış özellik) olacak.

S. HopesGaming Kimdir?
C. Hopes çok basit bir adam olduğunu söylüyor. Hikayeler anlatmayı seviyor. Yaramaz hikayeler anlatmayı seviyor. O da oyunlardan hoşlanıyor. Bu yüzden yaramaz bir hikayesi olan bir oyun yapmış. Bu, her şeyi oldukça iyi özetliyor.

Oyun!
Proje, DeLuca ailesi adı verilen mafya temalı bir yetişkin oyunudur. Sadece yetişkin bölümlere odaklanarak değil, aynı zamanda bazı ilginç hikayeler ve oynanış unsurları da var. Bu, elbette oyunun ana odak noktalarından biri olan açık saçık içerik eksikliği ile karıştırılmamalıdır.


Oyunda bulunan özellikler:
- Ücretsiz Dolaşım (Odalar arasında tıklama)
- Envanter sistemi
- Görev sistemi
- Flört simülatörü
- Görev Sözleşmeleri
- Büyüleyici bir hikayeLunaDeLuca.png
 

0123metoli

Destekçi Plus
Katılım
5 Ağu 2020
Mesajlar
84
Tepki puanı
26
Puanları
18
Konum
Konoha Köyü
Bu oyunda çok sıkan bir hikaye yok tam tersi sizi baglıyor ben bu oyunu ilk indirdigimde sikilacagim zannettim ama tam tersi oldu bu arada limonlu kekin Lunayi özledim😔
 
Üst Alt