The Awakening Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Awakening Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.0c
Rasengann

Rasengann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mutfağa nasıl ulaşacağım bir bıçak var tıklamam gereken de mutfağa geçiş yapamadım bir türlü

Yakari35

Yakari35

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
oyunun tek eksisi zaman kavramı karman corman
yatağa yatıyosun sabah oluyo ama seni aksam yemeğine cağırıyolar
kafede arkadasının yanına gidiyosun ama aynı zamanda o okulda gibi gibi

E

Enes56332

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun devami nezaman gelecek haberiniz varmi

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun sonlarına doğru beni atıyor neden acaba.

Armo

Armo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun ana hikayesinin apk kurduktan sonra diskteki yeri kaç gb ?

Armo

Armo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
biliyorum işte kurrarken kaç gb oluyo 4gb boş yer var uygulama yüklenemedi diyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
biliyorum işte kurrarken kaç gb oluyo 4gb boş yer var uygulama yüklenemedi diyor
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

merttabak

merttabak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu şekilde kaldım bütün herşeyi yaptımda haberimmi yok en son mektup aldım bir tane babamız ile ilgilimi ne sonra görev felan yok bulamıyorum
1638401946849.png

Z

zemirxan65

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android 11 de paket ayrıştırma sorunu var hocam, düzeltebilir misiniz ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Android 11 de paket ayrıştırma sorunu var hocam, düzeltebilir misiniz ?
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Z

zemirxan65

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

100 GB tan fazla yer var ve yeniden başlatmayı da denedim ancak olmadı, hala paket ayrıştırma hatası veriyor. APK dosyasına APK editor uygulaması ile müdahale edince düzeliyor ancak sanıyorum ki dosya korumalı olduğu için oyuna girdikten sonra özlü bir söz ile oyundan atıyor 🙂

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
100 GB tan fazla yer var ve yeniden başlatmayı da denedim ancak olmadı, hala paket ayrıştırma hatası veriyor. APK dosyasına APK editor uygulaması ile müdahale edince düzeliyor ancak sanıyorum ki dosya korumalı olduğu için oyuna girdikten sonra özlü bir söz ile oyundan atıyor 🙂
Yazılımcımıza bildirildi en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

S

Silinen üye 5355

Tekrar indirmeyi deneyin. Sorun büyük ihtimalle çözülmüştür.

I

ihsankral06

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Animasyon varmi oyunda

Üst Alt