Swinger, NTR Ve Türevlerini içeren oyun önerileri. - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Swinger, NTR Ve Türevlerini içeren oyun önerileri.

• Konuyu başlatan oguzhan
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlarda ntr, swinger, gibi eş paylaşımlı veya sevgili vs paylaşımlı oyunları arıyorum. Burada bir kaç tane buldum.

1- Life with pleasure
2- Three rules of life
3- Never back down
4- Deliverance
5- Shut up and dance
6- Where it all began

Gibi oyunlarda bu çeşitlilikler var. Sizinde bildiğiniz oyunlar var ise onu türkçeleştirebilmek ve foruma katkı yapabilmek adına paylaşmanızı rica ederim.

Hem bu tarz oyunların daha çok yayılması ve aoç tarafından türkçeleşetirilip yayılması türü sevenler için çok iyi bir alternatif olacaktır.

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rafine zevklerin var dostum bu işi biliyorsun abone oldum 🤙🏻

Biraz tabi ön yargı var bu türlere karşı fakat ben zevk alıyorum. Hoşuma gidiyor ve bu türler çok yok. Tek tük oyunlar var onlarda yeterli değil. Daha çok olmalı ve türkçeleştirilmesini sağlamalıyız. Böylece piyasa daha çok renklenir.

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zevk ve renk tartışılmaz. Seninleyiz.

nickibilemeshur

nickibilemeshur

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
abi bunun üzerine daha fazla düşülmeli bu ülkede normalde. Boşu boşuna dememiş iplikçi nedim: 'Türkten karını, çeçenden canını, azeriden malını koruyacaksın' diye.

HanDreafuLL

HanDreafuLL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paylaşım ve tavsiyeler için teşekkürler. Aradan bir süre zaman geçmiş. Acaba bu kategorilerde yeni Türkçe oyunlar eklenmiş midir? Bilgisi ya da yeni oyun tavsiye edebilecek olan var mı?

HanDreafuLL

HanDreafuLL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Office wife
Culture shock
Adventures Couples
İnside jennifer
Family friends and strangers
The tyrant
The office
Perfect Housewife
Sharing my fiancee
Qprey
Hana
Şimdilik bunlar var
Tavsiye için teşekkürler. Bir ara bunlara da bakacağım. Umarım Türkçe çevirileri vardır.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bazıları sitede yok bazıları vip üyelik bazılarında tr yok

I

ilkel58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Big Brother : Another Story ... var NTR nin dibi ama bu sitede var mı bilmiyorum ona bir bakın kesin seversiniz ...

M

Memati55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The promise oyun haritalı karakterler ilk görüşte bu ne dedirtebilir ama tam aradığın oyun oynadıkça konular seni alır götürür para hilesini save editörden yapabilirsin bu tarz oyunlar için çok iyi bir site

H

hacıyatmaz330

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The promise oyun haritalı karakterler ilk görüşte bu ne dedirtebilir ama tam aradığın oyun oynadıkça konular seni alır götürür para hilesini save editörden yapabilirsin bu tarz oyunlar için çok iyi bir site
The Promise son hali hangisi ? ben bir türlü niveria city e yerleşemedim yardım eder misin

K

Kobra16

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet knk o oyun bir harika ama para hilesini bulamadım

Üst Alt