Swinger, NTR Ve Türevlerini içeren oyun önerileri. - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Swinger, NTR Ve Türevlerini içeren oyun önerileri.

• Konuyu başlatan oguzhan
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlarda ntr, swinger, gibi eş paylaşımlı veya sevgili vs paylaşımlı oyunları arıyorum. Burada bir kaç tane buldum.

1- Life with pleasure
2- Three rules of life
3- Never back down
4- Deliverance
5- Shut up and dance
6- Where it all began

Gibi oyunlarda bu çeşitlilikler var. Sizinde bildiğiniz oyunlar var ise onu türkçeleştirebilmek ve foruma katkı yapabilmek adına paylaşmanızı rica ederim.

Hem bu tarz oyunların daha çok yayılması ve aoç tarafından türkçeleşetirilip yayılması türü sevenler için çok iyi bir alternatif olacaktır.

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rafine zevklerin var dostum bu işi biliyorsun abone oldum 🤙🏻

Biraz tabi ön yargı var bu türlere karşı fakat ben zevk alıyorum. Hoşuma gidiyor ve bu türler çok yok. Tek tük oyunlar var onlarda yeterli değil. Daha çok olmalı ve türkçeleştirilmesini sağlamalıyız. Böylece piyasa daha çok renklenir.

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zevk ve renk tartışılmaz. Seninleyiz.

Üst Alt