SuperHuman Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka SuperHuman Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v0.881
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
spr-min.jpg

GENEL BAKIŞ

İstediği şekle bürenebilen, ancak kökeni bilinmeyen yaratıklar tarafından sürekli takip edilen; 18 yaşındaki bir çocuğu oynuyorsun. Gücünü nasıl kullanacaksın? İnsanları baştan çıkarmak için mi, öldürmek için mi, yoksa üniversiteni normal bir şekilde okumaya devam etmek için mi? Hiçbir seçim kolay olmayacak. Gücünü insanlardan saklamaya çalışırken, geleceğini belirlemek zorundasın. Bu korkunç dünyada hayatta kalabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 27.07.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: v0.881
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe
Oyun Boyutu PC: 581 MB
Oyun Boyutu APK: 410 MB

Oyun Konuları
2D, Male Protagonist, Monster, Transformation, Tentacle Sex, Vaginal Sex, Oral Sex, Titjob, Handjob, Masturbation, Bukkake, Big tits, Big ass, 'Soft' Horror
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra SuperHuman oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

adultoyunceviri.jpgadultoyunceviri1.jpgadultoyunceviri2.jpgadultoyunceviri3.jpg

Son düzenleme:
M

Maske00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bana bu oyun gibi ana karakterin iki cinsiyet arasında gidip gelebildiği cinste başka bir oyun önerebilecek var mı

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bildiğim 2 oyun var.
Angelica's Temptation
Pandora's Box

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
devamı gelicek mi

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunda futa içeriği var mı

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu 2-3 saat oynadım. oyuncu erkek olarak başlıyor. ama oyun erkekler için değil ona göre oynayın. oyun daha çok trans bireyler veya bayanlar için. sonra benim gibi pişman olmayın.

Erkek karakterle oynamak isteyenler spoileri okusa iyi olabilir size kalmış.

oyunda karakter erkek olarak başlıyor sonra şekil değişme gücüyle kadına dönüşebiliyor. tabiki bakire birde. kesinlikle erkek karakterle oynarsanız hiçbir kızla aktivite yok. oyunda sürekli karşınıza gelen olaylarda kaçmak yada savaşmak gibi cesur veya korkak ol gibi seçenekler çıkıyor cesur olursanız ölüyorsunuz veya kötü sonuç alıyorsunuz. sonra oyunu kayıt ettim ve birde kadın karaktere geçeyim dedim nasıl olacak dedim yok böyle bir şey hemen bakireliği gidiyor birde hamilelikten bahsediyor gelene gidene .... neyse baktım bu böyle olmayacak geri eski kaydımdan oyuna başladım belki sabreden derviş muradına erer dedim. yok arkadaş erkek oyuncuyla bakire olarak kalıyor ve hep korkak seçimler yapmaya yönlendiriyor yoksa ölüyorsunuz.

oyunda baya ileri gittim erkek karakterle. en son yapımcı kasıtlı olarak erkeklerle dalga geçmiş. Şöyle oldu. cebimizde 50 dolar var ve biz onu hiç harcayamadık striptizci bile istemedi yani. hiç değilse bilgisayardan bir kızla görüntülü sahbete harca seçeneği çıktı tamam dedim tam kız kendini gösterdi ki bilgisayar bozuldu. sonrada bir bara gittik yalnız. orda birşey oldu ordaki adamlarla kavga et yada kaç seçeneği çıktı. bende dayanamadım kavga ettim. ölürse ölsün dedim . tabikide öldük bakire olarak. yapımcı heralde erkek düşmanı. uzak durun yoksa pişman olursunuz.

M

Mry

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açamıyorum gerekli izin verilmedi diyor neden

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunu açamıyorum gerekli izin verilmedi diyor neden
Android'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsun muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonun. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.

hasan6231

hasan6231

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu 2-3 saat oynadım. oyuncu erkek olarak başlıyor. ama oyun erkekler için değil ona göre oynayın. oyun daha çok trans bireyler veya bayanlar için. sonra benim gibi pişman olmayın.

oyunda karakter erkek olarak başlıyor sonra şekil değişme gücüyle kadına dönüşebiliyor. tabiki bakire birde. kesinlikle erkek karakterle oynarsanız hiçbir kızla aktivite yok. oyunda sürekli karşınıza gelen olaylarda kaçmak yada savaşmak gibi cesur veya korkak ol gibi seçenekler çıkıyor cesur olursanız ölüyorsunuz veya kötü sonuç alıyorsunuz. sonra oyunu kayıt ettim ve birde kadın karaktere geçeyim dedim nasıl olacak dedim yok böyle bir şey hemen bakireliği gidiyor birde hamilelikten bahsediyor gelene gidene .... neyse baktım bu böyle olmayacak geri eski kaydımdan oyuna başladım belki sabreden derviş muradına erer dedim. yok arkadaş erkek oyuncuyla bakire olarak kalıyor ve hep korkak seçimler yapmaya yönlendiriyor yoksa ölüyorsunuz.

oyunda baya ileri gittim erkek karakterle. en son yapımcı kasıtlı olarak erkeklerle dalga geçmiş. Şöyle oldu. cebimizde 50 dolar var ve biz onu hiç harcayamadık striptizci bile istemedi yani. hiç değilse bilgisayardan bir kızla görüntülü sahbete harca seçeneği çıktı tamam dedim tam kız kendini gösterdi ki bilgisayar bozuldu. sonrada bir bara gittik yalnız. orda birşey oldu ordaki adamlarla kavga et yada kaç seçeneği çıktı. bende dayanamadım kavga ettim. ölürse ölsün dedim . tabikide öldük bakire olarak. yapımcı heralde erkek düşmanı. uzak durun yoksa pişman olursunuz.
Kanka son yazıda şöyle bi sorun var karakterimizin gücünü geliştirebiliyoruz sen belki geliştirmemiş olabilirsin ondan kaynaklı ölmüştür karakter

hatsune55

hatsune55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Alakası yok erkek karakterlede sahneler var önemli olan mantıklı kararlar verip gücümüzü geliştirmek

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kanka son yazıda şöyle bi sorun var karakterimizin gücünü geliştirebiliyoruz sen belki geliştirmemiş olabilirsin ondan kaynaklı ölmüştür karakter
sen oyunu hatırlamıyor olabilirsin. şöyle bir sahneydi. hani bize ne olduğunu bilmeden hap içtiren kızla ilk konuşmada kafede buluş diyor. sonra kız kafeye gelmiyor 4-5 tane fedai geliyor. orada korkak olup kaçarsan oyun devam ediyor. dövüşürsen ölüyorsun

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Alakası yok erkek karakterlede sahneler var önemli olan mantıklı kararlar verip gücümüzü geliştirmek
sen alakası yok deyip mantıklı karar ver diyorsun da demek ki sana göre olan mantıklı kararlar bana göre değilmiş. oyundaki seçimler önemli çünkü ona göre sonuç alıyoruz. gücünü geliştir diyorsunda o zamanda kadına dönüşüp sarmaşık çıkarım kendi kendini... öyle güç geliştirme bana göre değil erkek karakter bana öyle ezik ve pasif geldiki haline acıdım kafede dövüşerek bakire olarak ölsün dedim. hahhahaha oyunu beğendiysen ne mutlu sana. bana göre değil

K

kolpa31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar sonunda partide her türlü ölüyor karekterim oyun öyle mi bitiyor yoksa bilen biri cevap verebilir mi

Üst Alt