Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
E

Erkandoe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin innocent withces çevirisi gelecekmi bayadır bekliyorum kimse çevirmiyor. Yaparsanız efsane olur.

Ceyda72

Ceyda72

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika bir oyun kesinlikle oynayın. Ek olarak lütfen biz bayanlarıda unutmayın kadın ana karakterli oyunlar bekliyoruz. 😘

K

Karanliklord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.20.7 yayınlanmış türkçesi ne zaman gelir?

M

MetonBey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin ben android için indirim ama beceremedim megaya ve diğerlerine bastım olmadı farklı siteler çıkıyor biraz bilgi verir misin ve ben 0.20.1 versiyonunu bitirdim kaldığım yerden başlamanın bir yolu var mı

Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
merhaba bir şey sorucam. siteden indirdiğim kayıt dosyasını renpy atıyorum ama oyunda gözükmüyor? ayrıca oyunda kaydettiklerimi verileri sıfırla diyince silinmiyor. bana yardımcı olabilirmisiniz?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
admin ben android için indirim ama beceremedim megaya ve diğerlerine bastım olmadı farklı siteler çıkıyor biraz bilgi verir misin ve ben 0.20.1 versiyonunu bitirdim kaldığım yerden başlamanın bir yolu var mı
ay.link sitesinde linke git tuşuna bastıktan sonra açılan sayfayı kapatıp tekrar aynı tuşa basın eğer bildirim.eu sitesine atıyor ve izin istiyorsa izin ver diyip gelen pencerede engelle tuşuna basarsanız sorunsuz devam edebilirsiniz.
0.20.1 versiyonunda ki kayıt dosyası duruyor ise kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
merhaba bir şey sorucam. siteden indirdiğim kayıt dosyasını renpy atıyorum ama oyunda gözükmüyor? ayrıca oyunda kaydettiklerimi verileri sıfırla diyince silinmiyor. bana yardımcı olabilirmisiniz?
Discord sunucumuzdaki yardım kanalından destek alabilirsiniz.

C

Crayzossi8

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin 20.7 ne zaman gelir haberin varmı güze işler yapıyorsun 😁

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun betaya alındıktan sonra en geç 2 hafta içinde gelir daha önceki güncelleme öyle oldu diye hatırlıyorum belki de yanlış hatırlıyor olabilirim

Üst Alt