Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
IronKing

IronKing

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamı gelmeyecek mi acaba 😞

M

Mokokomodon

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
20.7 tech update olarak geçiyo,20.5 den sonra 20.6 ve 20.7 geldi tech update olarak,2 büyük güncelleme arasında tech update normal bişey

Dragoss

Dragoss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yükleniyor ekranında kalıyor açılmıyor 10 dakika bekledim tık yok

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Yükleniyor ekranında kalıyor açılmıyor 10 dakika bekledim tık yok
Cihazdan cihaza açılma süresi değişiklik gösteriyor ortalam 5-6 dakika sürüyor eğer oyunu arkaya attıysanız ya da daha uzun süre beklemenize rağmen açılmadıysa çıkıp tekrar giriniz.

Awelian

Awelian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunun final sürümünü görebilecek miyiz bakalım :D

N

nestherrrr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar ben bu türkçe versiyonunu neden indiremiyorum? linklere tıklıyorum ama genelde reklam cıkıyor hep.... bir yardımcı olursanız sevinirim

T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar ben bu türkçe versiyonunu neden indiremiyorum? linklere tıklıyorum ama genelde reklam cıkıyor hep.... bir yardımcı olursanız sevinirim
başkan linke gite tıklıcan reklamı bekle boşsa kapat sonra gene linke tıkla genelde 2 incide indirme yeri geliyor

M

Mehmetcakıcı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriyorum kayıt olupda adult cevırıcı ıcın teşekürler dıyo altda ama acmıyor

Mikeusta

Mikeusta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar oyuna girerken böyle kalıyor çözümünü bilen var mı Screenshot_20210217-201153_Summertime Saga.jpg

Üst Alt