Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
4

474

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın. Bu şekilde geçebilirsiniz.
açılmıyor usta başka reklam linki koyun telefonu kırıcam valla 2 haftadır gecemiyom

Y

Yunnus07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir şey soracam yeni gelen güncellemeyi nasıl kayıt edeceğiz oyuna yani oyunun kaldığı yerden hikayeye devam etmesi için ne yapılmalı lütfen cevap verirseniz çok sevinirim

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Bir şey soracam yeni gelen güncellemeyi nasıl kayıt edeceğiz oyuna yani oyunun kaldığı yerden hikayeye devam etmesi için ne yapılmalı lütfen cevap verirseniz çok sevinirim
Kayıt dosyanız varsa kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

O

Onuryko96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben şimdi bugün aylink 5 saniye tekrardan devam ettiğim açılmıyor yardım oluyor? Abim bence işitme engelliyim.

S

Stronqer01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılmıyor bende yardımcı olur musunuz? Giriş yaptıktan sonra takılıyor o ekranda.

S

Stronqer01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beklemeniz gerekiyor açılması uzun sürer ortalama 5 - 6 dakika sürüyor.
Hiç bir hareketlilik belirtisi yok yani yükleme ekranının köşesine falan yüklendiğini belirten hareketli bir şey konulabilir . Ben takıldığını düşündüm 3 dk falan beklemiştim hâlbuki. Teşekkür ederim umarım açılır.

N

NeverStack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun ne kadar fazla kasıyor eskiden bu kadar kasmıyordu. çözümü olan var mi

Tturgut24

Tturgut24

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyun kasmiyor ama oyundan atiyor eger kaydetmediysem tekrar en başa dönüyorum neden

Üst Alt