Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
A

Akino

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun aşırı yavaş ilerliyor ve görev yapmak zor ip uçları var gibi gözükse de yok ve son olarak indi gerçekten indi yaklaşık 2 3 saat oynamama rağmen oyunun yaptırdığı en extrem iki şey var birincisi banyo dikizlemek ikincisi ev arkadaşının göğüslerini 200$ karşılığında "görmek" bu kadar djdndjsndndjsndjs yani sadece boş zaman geçirip oyalanmak istemiyorsanız oyunu kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
banyo dikizlemek derken jennyde baya ilerlemen gerek :D

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
200de zor değil :) iki gün boyunca dianenin bahçesini temizlesen rahat toplarsın

ikrgzlr

ikrgzlr

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Eski sürümlere nerden ulaşabilirim ?

C

Cimennbeyza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

S

selimovic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu jenny'in en sevdiği oyuncak nedir yazıyorum olmuyor bi yardım edin

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
adultoyunceviri olması lazım yanlış hatırlamıyorsam bilgisayara tıkladığında sağ altta sarı kağıtta yazıyor :) bir şey soracağım ben format attım oyunun kaydı yok 20.7den başlayacak illa 20.5 olmak zorunda mı

W

waltex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jennyin bilgisiyarını açamıyorum şifre günlükte yazıyor diyo ama yok en sevdiği oyuncağa dair bişey ingilizce versiyonnda şifre BADMONSTER ama türkçe çeviride değil lütfen şifreyi söyleyebilirmisinz

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Jennyin bilgisiyarını açamıyorum şifre günlükte yazıyor diyo ama yok en sevdiği oyuncağa dair bişey ingilizce versiyonnda şifre BADMONSTER ama türkçe çeviride değil lütfen şifreyi söyleyebilirmisinz
KÖTÜÇOCUK

Üst Alt