Summer's Gone Hikaye Devam Ettirme Etkinliği - Hayal Gücünüzü Konuşturun - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Hikaye Devam Ettirme Etkinliği - Hayal Gücünüzü Konuşturun

Merhaba Summer's Gone Sevenler

Arkadaşlarınızla beraber keyifli bir etkinlik düzenlemeye ne dersiniz? Görsel roman temalı bir hikaye devam ettirme etkinliği başlatıyoruz! Başlangıç noktamızı belirledik ve sıra sizde. Hikayemizin başlangıcı şöyle:

"
Ana karakter, sevdiği kızın yani Summerin peşine düşmek için yola koyulmuştur."

Şimdi sizden isteğimiz, hikayeyi kendi yaratıcılığınızla ve hayal gücünüzle devam ettirmeniz. Hangi yolu seçeceğiniz, ana karakteri nelerin beklediği, karşısına çıkacak zorluklar veya sürprizler... Her türlü fikir ve katkıya açığız! Sırayla devam ettirerek ortaya muhteşem bir hikaye çıkarabiliriz.

Unutmayın, her katılımcının eklemesi bir cümle olacak şekilde hikayeyi geliştireceğiz. Lütfen sıranız geldiğinde önceki katılımcının son cümlesini alıntılayarak devam edin.

Hadi, hayal gücünüzü serbest bırakın ve bu heyecan dolu hikayeye ortak olun!

LipsBellaDreamsAbout.png

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Leia istemsizce kulağına dokundu "Nami burada değil ve bunlar da rüya değil, şimdi beni tanıdığına göre üniversite hayatını anlatmaya başla ki Summer'ı bulalım."

Son düzenleme:
SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Ana karakter bir hışımla ayağa kalkıp ; summer seneler önce kayboldu ben ise üniversiteye yeni başladım mantıksız konuşuyorsun diyip Leia'ya tepkisini gösterdi. Gözleri dolan ana karakter yere çömelip sözlerine devam etti "her gün yeteri kadar acı çekiyorum lütfen bana umut verme" dedikten sonra kafasını aşağıya eğerek gözyaşlarını silmeye başladı

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu söylediklerinin karşılığında hiçbir tepki alamayınca kendini toparlar, oturur ve anlatmaya başlar.

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ama gerçeği değil. Anlatmak istediğini.

Üst Alt