Summer's Gone Hikaye Devam Ettirme Etkinliği - Hayal Gücünüzü Konuşturun - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Hikaye Devam Ettirme Etkinliği - Hayal Gücünüzü Konuşturun

Merhaba Summer's Gone Sevenler

Arkadaşlarınızla beraber keyifli bir etkinlik düzenlemeye ne dersiniz? Görsel roman temalı bir hikaye devam ettirme etkinliği başlatıyoruz! Başlangıç noktamızı belirledik ve sıra sizde. Hikayemizin başlangıcı şöyle:

"
Ana karakter, sevdiği kızın yani Summerin peşine düşmek için yola koyulmuştur."

Şimdi sizden isteğimiz, hikayeyi kendi yaratıcılığınızla ve hayal gücünüzle devam ettirmeniz. Hangi yolu seçeceğiniz, ana karakteri nelerin beklediği, karşısına çıkacak zorluklar veya sürprizler... Her türlü fikir ve katkıya açığız! Sırayla devam ettirerek ortaya muhteşem bir hikaye çıkarabiliriz.

Unutmayın, her katılımcının eklemesi bir cümle olacak şekilde hikayeyi geliştireceğiz. Lütfen sıranız geldiğinde önceki katılımcının son cümlesini alıntılayarak devam edin.

Hadi, hayal gücünüzü serbest bırakın ve bu heyecan dolu hikayeye ortak olun!

LipsBellaDreamsAbout.png

Abay

Abay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benzin fiyatının düne göre 5 cent arttığını görünce istemsizce sırıtır, benzinin parasını öder ve hazır durmuşken ayak yoluna gider.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
İstasyonda mola verirken beklenmedik birisiyle karşılaşır: esrarengiz bir yabancı, ona beklenmedik bir teklif sunar.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
"Senden bir iyilik istiyorum eğer bana yardım edersen sana Summer hakkında bilgi verebilirim" sözlerini duyan ana karakterimiz neye uğradığını şaşırır

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Yabancının teklifi merakını uyandıran ana karakter, tereddüt etmeden "Peki, ne istediğini söyle," der.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
"Buradan 16 km uzaklıkta bir pansiyon var senden oraya bir paket teslimatı yapmanı istiyorum ve sen sormadan cevaplayayım
başını belaya sokacak bir durum yok ama paketin içinde ne olduğunu soramaz veya içine bakamazsın!"

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
"Anlaşma kabul," der ve pansiyonun yolunu tutar. 16 km boyunca yolda düşünür, paketin içeriğini merakla ama bir o kadar da tedirginlikle düşünür. Pansiyona vardığında, kapıya yaklaşır ve içeriye bakmadan teslimatı yapar.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Ana karakterimiz ormanda gözlerini açar ve CIA, FBI, Rus mafyası ile ilgili saçma bir rüya gördüğünü hatırlar
ve aniden boynunda bir ağrı hisseder, sanki sert bir cisimle boynundan vurulmuş gibi.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ana karakter ayağa kalkar ve etrafa bakar etrafta hiç kimse yoktur ve biraz ileriye adım attıktan sonra Summeri en son gördüğü kulübeyle karşılaşır.

Conzen

Conzen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kulübenin etrafında iki serseri görür ve çalıların arasında sessizce onları dinlemeye başlar.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Her iki serserinin Yabancının adamı olduğunu anlar ve yanlarına gidip Yabancı nerede diye soracakken tekrar arkasından bir darbe alıp bayılır.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Kulübenin içerisinde gözlerini yavaşça açtıktan sonra yabancı karşısında belirir ve şu sözleri sarf eder, "Sanırım her şeyi öğrenme zamanın geldi"

Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
Ana karakterimiz bu duyduğu şey karşısında nasıl bir tepki vereceğini bilemez gerçekleri öğrenmeyi herşeyden çok istiyor ama geldiği bu noktada duyacağı şeyler gerçek mi yoksa yabancının saçmalıkları mı bunu kestiremiyor

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ana karakterimizin aklı karışır, ama merakı ağır basar ve yabancıya kararlı bir bakışla, "Peki, her şeyi öğrenmeye hazırım," der.

Abay

Abay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yabancı -Hatun- "Hayır değilsin, en azından benim için bir şey yapana kadar." Der. Yabancı ayakkabısını ana karakterimizin uyluğuna hafiften bastırır, ana karakter ise hatunun ne istediğini anlar ama hatun birden söze girer: "Hayır düşündüğün şeyi istemiyorum, üniversitede yaşadıklarını hatırlamanı istiyorum, en baştan en sona kadar anlatmanı istiyorum."

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ana karakterimiz yabancıya bu sözleri söyler "Seni tanımak istiyorum ancak ondan sonra anlatırım" der.

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
"Beni tanımak, kafanı daha çok karıştırır ama madem istedin, ben Leia, Leia Zane, soyadım seni şaşırttı gibi."

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Ana karakter bu cevap karşısında bir şey diyemez aynı summer travması gibi panik atak geçirip gözü kararmaya başlar ve kendini toparlamak için;
Sakin olmam lazım bunların hepsi rüya birazdan nami beni uyandırır diye kısık sesle söylenmeye başlar.

Son düzenleme:
Üst Alt