Summer with Mia Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Summer with Mia Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B7
Zegnahospa

Zegnahospa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
B

biskrem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 8 gelmiş. Çeviri gelir umarım.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Keşke türkçe çevirisinin gelmesini gerektirecek kadar istek olsaydı şu oyun için...
Çok güzel bir hikayesi var halbuki.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İçerik ayı gibi bişi vardı, yapay zeka oyunları çevirdiğiniz bir zaman aralığı...
Bu oyunuda o zaman zarfında değerlendirirseniz harika olur.

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunda hangi karakter virgin? bilen var mı?

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bakire mi demek istediniz öyleyse hatırladığım kadarıyla öyle bir karakter yoktu oyundu.
Oyunun konular kısmında bakire de yazıyor da. Oyunun başındaki karakterler ve mia virgin degil ondan merak ettim kim acaba diye 😂

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunun konular kısmında bakire de yazıyor da. Oyunun başındaki karakterler ve mia virgin degil ondan merak ettim kim acaba diye 😂
Ben oynayalı baya oldu bu ilk oyun bu oyunda bakire varsa zaten oyunun sonunda bakireliği de kalmaz başka birşeyi de kalmaz 1. oyun baya sıkıntılı yani ama 2. oyunu daha iyi.

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oynayalı baya oldu bu ilk oyun bu oyunda bakire varsa zaten oyunun sonunda bakireliği de kalmaz başka birşeyi de kalmaz 1. oyun baya sıkıntılı yani ama 2. oyunu daha iyi.
2. oyunu burada var mı peki?

Umutbeyiniz

Umutbeyiniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun bir yerde yapılması gerekenler kısmı yok mu tüm odaları geziyorum şimdi ne yapıcam diye

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
birinci oyun da ikinci oyun da muazzam. ben ki yapay çevirileri hiç sevmem ona rağmen indirip oynadım. birinci oyunun finali çok koymuştu hele insan hemen ikinciyi oynamak istiyor. sitedeki çoğu oyundan güzel bir hikayesi var bence, keşke istek gelse de çevrilse. ilk oyunda ikinci oyuna göre daha fazla sinem sahnesi var.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
az önce yapımcının sitesine baktım, ikinci oyunun ismini returning to mia olarak değiştirmiş. isterseniz bu posttaki sezon iki linkini kaldırıp yeni post açabilirsiniz.

Üst Alt