Şubat Türkçe İçerik Haftası - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Duyuru Şubat Türkçe İçerik Haftası

  • Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
867
Çözümler
24
Tepki puanı
35,851
Puan
0
Kredi
0$
Herkese selam, öncelikle "Şubat Türkçe İçerik Haftası Erişimi" mağayaza eklendi. Bu geçen seferki gibi tek günlük değil, bu etkinlik bitene kadar mağazada duracak. Detaylara inecek olursak;

- 18 Şubatta başlayacak ve 2 Marta kadar her gün en az 2 adet içerik paylaşılacak.

- Türkçe Yapay Zeka oyunları ve Türkçe Çizgi Romanlar 7 Martta herkesin erişimine açılacak. Çevirmenlerimiz tarafından çevirilmiş Türkçe oyunlar ise ayrı ayrı paketlerle beta sürecine geçecek ve Mağazaya eklenecek.

- Bu paylaşılan içerikler için forumda ayrı kategori oluşturduk, içeriklere o kategori üzerinden ulaşabileceksiniz.

- Ayrıca Discord kanalımızda Destekçilere özel kategoride bir oda oluşturduk, Şubat Türkçe İçerik Haftası etkinliği boyunca varsa hatalar ile ilgileneceğiz. Yani eğer oyunun devamlılığını bozacak bir hata varsa, onu aynı gün düzelteceğiz. Bunda sizin de bizi bilgilendirmeniz gerekli. Fakat söylemem gerekir ki, hata olmaması için elimizden geleni yaptık ve yapıyoruz. Yani hatasız çıkartmaya çalışacağız.

- 40'dan fazla Türkçe Yapay Zeka olacak. Sitede eski sürüm Türkçe oyun kalmayacak ve yeni Türkçe oyunlar eklenecek. - 6 adet Türkçe Çizgi Roman olacak. Bunların hepsi yeni olacak, eski paylaştıklarımızın devamı olmayacak.

- 8'den fazla çevirmenlerimiz tarafından çevirilmiş Türkçe oyun olacak. Bunlar güncellenen oyunlar ve yeni Türkçe oyun veya oyunlar karışık olacak. Bu konuya değinmişken, 18 Şubatta paylaşılacak olan ilk Türkçe oyunumuz hakkında konuşayım. Çoğu kişi tarafından istenilen oyun "Fashion Business", Bölüm 1 ve Bölüm 2 son sürüm olarak Türkçe bir şekilde size sunacağız. Bunu çoğu kişi istediği için, aylardır üzerinde çalıştık. Uzunluk olarak, şu ana kadar çevirdiğimiz en uzun oyunlar arasına girer. Hatta en uzun oyunlar arasında ilk 3'e garanti girer. 18 Şubatta Türkçe İçerik Haftasına katılan üyelerimiz ve Destekçi Plus üyelerimiz tarafından erişebilir olacak.


KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt