Stranded In Space Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Stranded In Space Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Gün 13
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
strandedturkce.jpg

GENEL BAKIŞ

Nasıl olduğunun farkında olmadan, başka bir gezegene seyahat eden ve kadınlarla dolu olan bir uzay gemisinde uyanıyorsun. Günleriniz Endurance'da geçip giderken, bir yandan gemideki kadınlarla ilişkin hakkında önemli kararlar alıyorsun, bir yandan da neden bu gemide olduğunu anlamaya çalışıyorsun. Fakat tüm bunlar yaşanırken, Elysium gezegenine gitme planınız yolunda gitmiyor ve uzayda mahsur kalıyorsunuz!

Paylaşılan Tarih: 10.02.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Gün 13
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 7.08 GB
Oyun Boyutu APK: 882 MB

Oyun Konuları
3dcg, male protagonist, sci-fi, big ass, big tits, teasing, animated, vaginal sex, oral sex, creampie, romance, dating sim, titfuck, handjob, interracial, adventure, fantasy, voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Stranded In Space oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

1-min.png 2-min.png 3-min.png 4-min.png kapak-min.png

Son düzenleme:
M

Maredin

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bilgisayarı tanıttıktan sonra oyun çöküyor sadece bende mi öyle

Afacandeniz

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu oynarken bilgisayar bölümüne geliyorum ve bir süreden sonra o bölümde ki aksiyon bitiyor. Bilgisayarın çıkış tuşuna basmaya çalışıyorum ama tam üstüne Yükle ve Hızlı Kaydet butonları denk geldiği için basamiyorum ve aynı yerde oyunda tıkanıyorum bunun için bir çözüm var mı acaba?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu oynarken bilgisayar bölümüne geliyorum ve bir süreden sonra o bölümde ki aksiyon bitiyor. Bilgisayarın çıkış tuşuna basmaya çalışıyorum ama tam üstüne Yükle ve Hızlı Kaydet butonları denk geldiği için basamiyorum ve aynı yerde oyunda tıkanıyorum bunun için bir çözüm var mı acaba?
Bu sorunu discord üzerindende bildiren üyelerimiz oldu. Yazılımcımız en kısa sürede bakacaktır.

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk başta gayet başarılı hikaye girişi olsa da
ilerleyiş vasat halde
etkileşimler ve seçimler yok denecek kadar az baya kinetik roman gibi
hikayeyi düzeltirse yapımcı efsane bir oyun olabilir ama sanmıyorum düzeltir.

L

L3her0

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Teşekkürler resim koymakla da uğraşmışsın ama olmuyor. Bu ekranda kalıyor oyun.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İngilizce versiyonunu oynamıştım güzeldi.

N

NAMELESSDEAD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Windows linkler kırık kontrol edermisiniz

Üst Alt