Stranded In Space Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Stranded In Space Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Gün 13
B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Teşekkür ederim.

J

Joe18

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
.

Son düzenleme:
S

Serkan0990

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda bilgisayarda 4 haneli bi sayı istiyor o kac

M

Maximilian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda marissa sahnesinde sürekli oyundan atıyor sahneyi atla deyincede ekran donuyor bu sorunun bi çözümü varmı ?

M

Maximilian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Farklı bir kayıt dosyasından denediniz mi?
evet denedim ordada sorun var kaldığım yerden devam için save alıyorum ama kaydı yükle kısmına tıkladımda oyundan atıyor sürekli normalde 5 gb 6 gb lik oyunlari çok akıcı bi şekilde oynuyorum ama bu oyunda sürekli atıyor oyundan

Üst Alt