Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
S

Sehzade11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kamp ateşi sorununu çözen yardımcı olabilir mi?

S

Sehzade11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının sitesinden oyunu satın alıp indirsem bu sorunlar devam ediyor mu?

P

pekipeki37

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Usta yengeç pişircem herşey var pişiremiyorum bende kamp ateşine tıklanmıyo gece yatarken ateş var sabah yok napcam

O

ofomer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sorununu çözebildin mi bilmiyorum da hâlâ göremediysen bu steve'in bambu barınağında kapısının sağında biraz küçük zor gözüküyo askeriye matarası var ona tıklaman gerek kanka
Merhaba bahsettiğiniz yerde bir şey bulamadım resimde işaretleyip paylaşabilirmisiniz

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı sd.JPG
    Ekran Alıntısı sd.JPG
    157.6 KB · Görüntüleme: 12
A

ahmetbey900

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kamp ateşi yaptıktan sonra yengeci pişirmemiz lazım ancak ben de kamp ateşi gözükmüyor? 1000076420.jpg1000076421.jpg

K

Kat.rainn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kamp Ateşi Hatası Var O Olmadan İlerlemiyor. Boşa Jndirip Vakit Harcamayın. Yenisini bekleyin.

2

2054E

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
android sürümü oyunu açarken tüm dosyalara erişim istiyo garip

Atlass1

Atlass1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkes aynı hatadan sorun yaşıyor sanırım oyunu daha önce oynamış birisi olarak söylüyorum yengeç pişirme görevinde ateşle alakalı sorun yok kitabı okuduktan sonra ormandan mantar toplamanız lazım ama sanırım hata burada mantar toplanmıyor normalde kitabı okuyunca ve ormana gidince oyundaki kız karakterle mantar toplamamız lazım ama olmuyor bir kaç sefer denedim ben birde aktif oynayan varsa o deneyip yorum atarsa sevinirim
not= vis e güncelleme gelsin oda güzel hikayesi olan bir oyun

Üst Alt