Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu hasta olan için ilacı nasıl yapıyoruz.
Mağaranın girişinde mor renkte bir bitki var onu topla, sanırım ondan önce kitap okuman gerekiyor sonra toplayıp pişirip içiriyorsun

D

Dross

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt dosyası paylaşabilicek var mı 7.0 a başlıcam ama en baştan başlamak istemiyorum

L

LDRAGON

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
uyarılma lvl 70 de kaldı rachel in daha ileriye götüremiyorum ve benim karaktere kuvvet ve cazibeyi nasıl kasıcam ?

C

CheckyLove

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3 haftadır erişeme açılması yetmedi mi artık?

seeyouagain

seeyouagain

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Açında oynayalım artık yav. 1 ay çok uzun bir süre. Paketi alan aldı zaten artık. Ben önümüzde ki beta paketini almayı bekliyorum. Kabak tadı verdi bu bekleme işi. Oyunun yapımcısı bile bekletmiyor bu kadar. İnsaf.

C

CheckyLove

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cidden 1 ay olabilir dediniz 1 ayı da geçmeye başlayacak yakında

NeverGiveUp

NeverGiveUp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Açında oynayalım artık yav. 1 ay çok uzun bir süre. Paketi alan aldı zaten artık. Ben önümüzde ki beta paketini almayı bekliyorum. Kabak tadı verdi bu bekleme işi. Oyunun yapımcısı bile bekletmiyor bu kadar. İnsaf.
İstersen Stranded Dick - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman adresine giderek son sürümün ingilizce halini oynayabilirsin :)

seeyouagain

seeyouagain

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Dostum 1 senedir üyeyim sence bunu bilmiyor muyum? İngilizcem de iyidir fakat kendi anadilimde oynamak daha zevkli. Siz de elbet emeğinizin karşılığını almalısınız eyvallah ama bari net bir tarihi olsun. Bugün paketi alsam belki yarın betadan çıkacak. Para kolay kazanılmıyor siz de biliyorsunuz.

M

MRK

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunun devamı ne zaman gelecek acaba? Sitedeki birçok oyunu bitirdim ama bu oyun gibi güzel gerçekten yok. Lütfen en kısa zamanda devamını bekliyoruz...

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunun devamı ne zaman gelecek acaba? Sitedeki birçok oyunu bitirdim ama bu oyun gibi güzel gerçekten yok. Lütfen en kısa zamanda devamını bekliyoruz...
Yapımcı 0.8 sürümü için %90 ilerleme kaydetmiş durumda. Yeni sürüm çıktıktan belli bir süre sonra Türkçe olarak güncellenecektir.

W

wayiyoy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bambu nereden toplayabilirim,sığınak yapmak için.İlk 5 bambuyu topladım kız gösterdi ama 20 tane daha lazım dolaşıyorum hep ama bişey çıkmıyor

W

wayiyoy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jessica da geldi adaya tam oldu :D .Hatun uyanmıyo ne yapçaz? Bide oyunun görevlerin rehberi vs varmı?

Üst Alt