Sizce Summer'ın aniden ortaya çıkma ihtimali var mı - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Sizce Summer'ın aniden ortaya çıkma ihtimali var mı

• Konuyu başlatan F.D
  • Başlangıç tarihi

Summer oyunun ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkar mı

• ÇIKAR

Oylama: 108 81.8%
  • ÇIKMAZ

Oylama: 24 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    132
F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence ihtimal çok yüksek muhtemelen bı kaza filan geçirmiş olur amnezi tarzı bı durum yaşamış olabilir ya da belki hafızası komple gitmiştir ve onu bulan biri evlat edinmiştir

Pekmez

Pekmez

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Summer'ın peki Sasha olabilme ihtimali :unsure:

tenor.gif

StarOfAdult

StarOfAdult

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summer eşittir sasha zaten MC kendi diyor bir nedenden dolayı şey hissediyorum diyor ona bakarken ayrıca kız benziyor summer a

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence Summer ortaya çıkar çıkmasa bile MC ona ne olduğunu öğrenir ve yine depresif haline döner. Her iki ihtimalle depresif olacak

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Summer eşittir sasha zaten MC kendi diyor bir nedenden dolayı şey hissediyorum diyor ona bakarken ayrıca kız benziyor summer a
Bu kesin bişey ama yapımcı aklımızı karıştırıp başka bir şekilde karşımıza çıkarabilir hiç belli olmaz açıkçası ben de Sasha olduğunu düşünüyorum çünkü yüz olarak, kendini saklamaya çalışması gibi ve MC'nin yakın hissediyorum demesinden çıkarsak ihtimal yüksek

EfeGR

EfeGR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben de Sasha'nın Summer olduğunu düşünüyorum fakat yapımcı gelecek olan v3.5 güncellemesinde Sasha ile alakalı ne kadar etkileşim getirecek? fazlasıyla heyecanlandım.

Mr Akca

Mr Akca

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kızların, soyunma odasında MC'nin Bella ile öpüştüğünü konuşurken arka planda Sasha'nın üzgün haline dikkat edin.

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu kesin bişey ama yapımcı aklımızı karıştırıp başka bir şekilde karşımıza çıkarabilir hiç belli olmaz açıkçası ben de Sasha olduğunu düşünüyorum çünkü yüz olarak, kendini saklamaya çalışması gibi ve MC'nin yakın hissediyorum demesinden çıkarsak ihtimal yüksek
1- Hafızasını kaybetse MC'yi nereden hatırlayıp yüzünü saklayacak ya da Bella ile öpüştüğü için üzülecek
2- Hafızası yerindeyse neden MC'ye acı çektiriyor gerçeği anlatmıyor
3- Ben bu Ocean abinin sülalesiyle ilgilenecem biraz daha güncelleme gelmezse oyuna severek oynadığım 3 oyun var ama hepsinin güncellemeleri en az 6 ay sürüyor olmaz böyle

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
1- Hafızasını kaybetse MC'yi nereden hatırlayıp yüzünü saklayacak ya da Bella ile öpüştüğü için üzülecek
3- Ben bu Ocean abinin sülalesiyle ilgilenecem biraz daha güncelleme gelmezse oyuna severek oynadığım 3 oyun var ama hepsinin güncellemeleri en az 6 ay sürüyor olmaz böyle
1. doğru ama 2. ile alakalı bir fikrim yok yapımcı bilir 3.'ye gelirsek oyun yapması kolay bir şey değil sen de biliyorsun o yüzden sabretmek lazım ama bence de Ocean biraz geciktirdi.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
1. doğru ama 2. ile alakalı bir fikrim yok yapımcı bilir 3.'ye gelirsek oyun yapması kolay bir şey değil sen de biliyorsun o yüzden sabretmek lazım ama bence de Ocean biraz geciktirdi.
Güncelleme geldi 30 temmuz da

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Evet ama sonuçta çıktı betadan çıkması insanlara da bağlı herkes gelip hataları bildirmiyor buradan İngilizce oynayıp hata ile karşılaşan varsa bana da atabilir
Anladım, mantıklı.

EfeGR

EfeGR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hafızası kesinlikle yerinde gibi görünüyor, Bella ile spor sonrası duşa giderken. Sasha "Bu kesinlikle bir.. meydan okumaydı." diyor ve ayrıca Robin ve Sasha ile Yoga yapmaya gidince MC ile bir süre bakışıyorlar, Sasha sürekli MC ye bakıyor. Neden hafızası yerinde olmasına rağmen açıklamıyor ben de anlam veremedim.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Hafızası kesinlikle yerinde gibi görünüyor, Bella ile spor sonrası duşa giderken. Sasha "Bu kesinlikle bir.. meydan okumaydı." diyor ve ayrıca Robin ve Sasha ile Yoga yapmaya gidince MC ile bir süre bakışıyorlar, Sasha sürekli MC ye bakıyor. Neden hafızası yerinde olmasına rağmen açıklamıyor ben de anlam veremedim.
Onca yıl sonrası yüzü yoktur açıklamaya

Üst Alt