Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Sizce Summer'ın aniden ortaya çıkma ihtimali var mı

• Konuyu başlatan F.D
  • Başlangıç tarihi

Summer oyunun ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkar mı

• ÇIKAR

Oylama: 63 80.8%
  • ÇIKMAZ

Oylama: 15 19.2%

• Kullanılan toplam oy
    78
F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Bence ihtimal çok yüksek muhtemelen bı kaza filan geçirmiş olur amnezi tarzı bı durum yaşamış olabilir ya da belki hafızası komple gitmiştir ve onu bulan biri evlat edinmiştir

Pekmez

Pekmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Summer'ın peki Sasha olabilme ihtimali :unsure:

StarOfAdult

StarOfAdult

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Summer eşittir sasha zaten MC kendi diyor bir nedenden dolayı şey hissediyorum diyor ona bakarken ayrıca kız benziyor summer a

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Bence Summer ortaya çıkar çıkmasa bile MC ona ne olduğunu öğrenir ve yine depresif haline döner. Her iki ihtimalle depresif olacak

Sypreus

Sypreus

Nadia Türkçe Erişimcisi
Kredi
0₺
Summer eşittir sasha zaten MC kendi diyor bir nedenden dolayı şey hissediyorum diyor ona bakarken ayrıca kız benziyor summer a
Bu kesin bişey ama yapımcı aklımızı karıştırıp başka bir şekilde karşımıza çıkarabilir hiç belli olmaz açıkçası ben de Sasha olduğunu düşünüyorum çünkü yüz olarak, kendini saklamaya çalışması gibi ve MC'nin yakın hissediyorum demesinden çıkarsak ihtimal yüksek

Üst Alt